Польська влада допомагає українським заробітчанам з облаштуванням

Регіональна програма підтримки інтеграції іноземців розроблена в Сілезькому воєводстві Польщі. Про це повідомило Польське радіо.

Мета програми – допомогти працевлаштуватися і адаптуватися в регіоні іноземним робітникам, більшість з яких сьогодні складають українці, зазначив силезский воєвода Роберт Магдзяж.

Розроблена програма передбачає допомогу у вивченні польської мови і оформленні необхідних документів.

“Ми запланували курси і навчання для тих, хто прибуде до нас з-за меж Євросоюзу. Передбачені заняття, які дозволять їм ознайомитися з нашою культурою так, щоб їм легше було жити спільно з сусідами”, – зазначив воєвода.

Він уточнив, що більша частина іноземців в Сілезії працює з України. Зокрема, в Бендзінском повіті українці складають 95% всіх іноземців. За словами директора повітового управління праці в Бендзіно Марціна Фальчінського, в процесі інтеграції складними є саме мовні бар’єри.

Програма буде реалізовуватися до кінця вересня 2021 р Заплановано також навчання для жителів Сілезького воєводства, які повинні допомогти місцевим інтегруватися з іноземцями.

Читайте також:

Смертельна інфекція: Польща закриє двері заробітчанам, вимагає щеплення

У Польщі набирають популярності демонстрація фільмів українською мовою

Посол: Лише 5-10% українських студентів у Польщі хочуть повернутися на Батьківщину

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Wizz Air з 9 лютого припиняє польоти з Харкова до Лондона через низький попит

Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air з 9 лютого 2019 року припиняє виконання рейсів Харків-Лондон (аеропорт “Лутон”). ...