gazpostach
тест ПЛР

У заробітчан Тернопільщини, які їдуть у Польщу, можуть вимагати на кордоні негативний тест на COVID-19


До уваги мешканців Тернопілля, які мають намір їхати у сусідню країну — у Польщі на днях можуть оголосити про нові правила перетину кордону.

Так, у сусідній країні розглядають можливість запровадження вимоги при перетині кордону негативного тесту на коронавірус для в’їзду.

“Ми розглядаємо можливість впровадження системи, згідно з якою перетин нашого кордону, особливо південного, був би можливим у випадку надання негативного результату тесту на коронавірус”, – сказав заступник міністра охорони здоров’я Польщі Вальдемар Краска.

Інформацію підтвердив і міністр охорони здоров’я Адам Недзельський. Міністра запитали про плани, пов’язані із зобов’язанням мати негативний результат тесту в разі приїзду до Польщі з-за кордону.

За його словами, людині з негативним результатом тесту на коронавірус не доведеться відбувати карантин після в’їзду в країну. Він зазначив, що негативний тест буде не пропуском для в’їзду в країну, а пропуском для виходу з карантину.

“Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах потрібно приблизно 48 годин. Так що я думаю, що до кінця тижня це стане фактом”, – сказав Недзельський та додав, що така норма, ймовірно, буде мати місце на південному і західному кордоні.

Це означає, що для того, аби в’їхати в країну і не потрапити на карантин, доведеться показати негативний результат тесту на кордоні.

Такі нововведення розглядають у зв’язку з тим, що Польща перебуває на порозі третьої хвилі епідемії коронавірусу, яка, ймовірно, досягне піку в кінці березня або початку квітня.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

спорт на воді

На Тернопільщині відбулися змагання з веслування на байдарках та каное

На Бережанському ставу відбулися змагання з веслування на байдарках та каное “Відкрита першість м.Бережани”. Про ...