Смертельна інфекція: Польща закриє двері заробітчанам, вимагає щеплення

Смертельна інфекція: Польща закриє двері заробітчанам, вимагає щеплення

Польща обмежить в’їзд заробітчанам, оскільки в країні розгулялася страшна інфекція. Влада буде вимагати в іноземців пройти вакцинацію від кору.

Міністр здоров’я Лукаш Шумовський підтвердив, що в його відомстві триває робота над проектом, щодо заборони вїзду в Польщу неприщепленим громадянам третіх держав, – передає “Польське радіо”.

“Польські громадяни в безпеці. Вакцинація більше 95% захищає нас від епідемії”, – запевнив міністр Лукаш Шумовський. Також головний санітарний інспектор Ярослав Пінкас сказав, що у Польщі “є кір, занесений з-за кордону, а свого кору ми вже кілька років не маємо”. Він теж висловив надію, що “вдасться зберегти статус країни, вільної від кору”.

Також польська влада вимагатиме щеплення тим іноземцям, які перебувають на території країни протягом тривалого часу. Особливо гостро питання з вакцинацією варто щодо осіб, які працюють з дітьми.

Додамо, дітей, які не мають необхідних щеплень не допустять до навчального процесу. Відповідну заяву зробили в Міністрества охорони здоров’я Ураїни. Винятком може бути лише протипоказання лікаря проти вакцинації окремої дитини.

 

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

У Тернопільському економічному хлопці з дівчатами з’ясовували «Хто зверху?»

В імпровізованій грі «Хто зверху?» суворі і справедливі судді, харизматичні ведучі, енергійні й ерудовані ДІВЧАТА-викладачі ...