gazpostach
нова українська

Для шкіл Лановецької ОТГ закупили сучасні меблі та нове комп’ютерне обладнання


 Лановецькій ОТГ в рамках реалізації Концепції “Нова українська школа” продовжується впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.

Зокрема, для шкіл громади закупили комп’ютерне обладнання на суму понад 112 тис. грн, сучасні меблі на майже 261 тис. грн та телевізори Smart TV на суму понад 28 тис. грн.

Придбали їх за кошти освітньої субвенції з державного бюджету та співфінансування з місцевого бюджету, відділом освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики через систему”ProZorro”.

Невдовзі ще мають закупити ще 2 ноутбуки, 2 проектори та 5 багатофункціональних пристроїв.

“Навчання без домашніх завдань, інтегровані уроки в ігровій формі, у кожного учня – Лего. Це далеко не всі нововведення, передбачені НУШ. Важливою запорукою ефективного та цікавого освітнього процесу є створення школи, в якій хочеться вчитися; створення такого освітнього середовища, в якому буде зручно і дітям, і вчителям”, – інформує Відділ освіти Лановецької міської ради.

121691747 758682571644165 4903291734858733649 n

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Скандальною видалася ніч на 29 жовтня на Тернопільській ТВК. Членами виборчої комісії виявлено печатки всіх дільничих комісій в кабінеті голови ТВК

В порушення виборчого законодавства, до оголошення офіційних результатів підрахунку, печатки були забрані у ДВК. Як ...