• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Понеділок, 7 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Із нагоди 85-річчя від дня народженнягеніальногоІвана Марчука оголошується літературно-мистецький конкурс

Опубліковано: 13 Квітня, 2021
A A
Марчук
Із нагоди 85-річчя від дня народження нашого геніального земляка Івана Марчука оголошується літературно-мистецький конкурс «Спльонтані дороги додому».

Постать Івана Марчука є однією із знакових в сучасному українському мистецтві. Художник створив власний унікальний абстрактний стиль «пльонталізм». Його полотнами захоплюється увесь світ, а твори експонуються у найкращих музеях світу та цінуються колекціонерами. За версією британської газети «The Daily Telegraph» Іван Марчук входить до рейтингу 100 геніїв сучасності.

Умови конкурсу:

На конкурс приймаються літературні твори, написані за мотивами творчості Івана Марчука: вірші (до 3 віршів, до 32 рядків кожний) або есе (обсягом до 3000 знаків з пробілами) від одного учасника. А також художні твори: по 1 художній роботі (малюнок, скульптура) від одного учасника.

Мова творів — українська. Вік учасників — необмежений.

Учасників найкращих конкурсних робіт буде відзначено грамотами та цінними подарунками від Лановецької міської ради, а їхні твори будуть видані у тематичному друкованому художньому довіднику.

Конкурсні роботи приймаються до 2 травня 2021 року за адресою: Культурний центр Єловицьких, вул. Незалежності, 15, м. Ланівці, 47402; або в електронному варіанті: e-mail: jelowycki@ukr.net Контактний телефон: 0969875992.

Теми: з нагоди дня народженняІван Марчукконкурсмистецький

Перегляньте Також

Тернопільський художник отримав власну пам'ятну монету
LIFESTYLE

Тернопільський художник Іван Марчук отримав власну пам’ятну монету

28.05.2025
Калинове намисто
NEWS

Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола виборов перше місце на ювілейному конкурсі «Калинове намисто»

07.05.2025
Виставка робіт тернопільського художника Івана Марчука
LIFESTYLE

У Відні відкрилась виставка робіт тернопільського художника Івана Марчука

05.05.2025
Нагородили лауреатів конкурсу Золотий фліпчарт
LIFESTYLE

У Тернополі урочисто нагородили лауреатів конкурсу Золотий фліпчарт 2025

05.04.2025
День народження відзначає Тернопільський мистецький коледж
NEWS

Тернопільський мистецький фаховий коледж імені Соломії Крушельницької відзначає свій день народження

18.02.2025
Відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу Учитель року
NEWS

У Тернополі відзначили переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу Учитель року – 2025

10.02.2025
завантажити ще
Наступний допис
алкоголь в крові

Тернопільських водіїв не лякають навіть величезні штрафи

До роковин Чорнобильської катастрофи в Тернополі садитимуть дерева та троянди

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • Почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    На Тернопільщині чоловік самовільно почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Киянин і жителька Сумщини обікрали магазини в Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Минула друга річниця загибелі випускниці ЗУНУ Зоряни Ковальчук

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Зборові на Тернопільщині посадовці міськради ошукали ветеранів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На фронті загинув захисник Михайло Підгребя

На фронті загинув захисник Михайло Підгребя з Тернопільщини

06.07.2025
Двоє бійців батальйону поліції удостоєні державної нагороди

Двоє бійців стрілецького батальйону поліції Тернопільщини удостоєні високої державної нагороди (відео)

06.07.2025
Новий особливий смачний квас Опілля Чорний

Новий, особливий, смачний квас “Опілля Чорний”

06.07.2025
2286 військовослужбовців отримали допомогу на спорядження

Від початку року 2286 військовослужбовців з Тернополя отримали від міської ради допомогу на спорядження

06.07.2025
На Тернопільщині стартує табір Гуркіт

На Тернопільщині стартує молодіжний табір Гуркіт

06.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.