Кандидати поставили використання тернопільських газет на конвейєр


На сторінках січневих випусків районних та обласних газет Тернопільщини найбпоширеніші матеріали політичного характеру стосувались діяльності чинного Президента Петра Порошенка. Найчастіше – присвячені темі отримання Томосу. У виданнях від 16 по 25 січня чотири із найпоширеніших публікацій політичного характеру стосувались діяльності Глави держави. Так, стаття із зверненням Президента до громади під час робочого візиту на Рівненщину була розміщена у чотирьох газетах Тернопільської області. Крім того, інформаційне повідомлення про плани змін у країні, озвучене під час візиту на Житомирщину, виявлена у семи номерах газет Тернопільщини.

У січневих номерах видань Тернопільщини були поширені згадки про лідерку ВО «Батьківщина». У газетах від 16 січня стаття про Юлією Тимошенко була опублікована 2 рази, в одному випадку із позначкою «на правах реклами». У випусках газет від 25 січня стаття «22 січня – сакральний день 100 років тому і сьогодні» була опублікована шість разів. А стаття «Тимошенко офіційно вступила у виборчу гонку» була поширена чотири рази без маркувань.

У чотирьох друкованих виданнях Тернопільської області від 4 та 9 січня 2019 року опублікована стаття про Олега Ляшко може мати ознаки прихованої політичної реклами. Стаття містить позитивні згадки про законопроекти та ініціативи політика щодо сільського господарства. Стаття у жодній з газет немає маркування «реклама».

Таку інформацію оприлюднила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка.

Джерело: oporaua.org

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом 
за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США 
з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

СБУ викрила 3 схрони з протитанковими мінами, тротилом та боєприпасами

За поточний місяць Служба безпеки України виявила на Луганщині схованки з військовими засобами ураження, які ...