Літо готує українцям аномальну погоду, метеорологи дали дивний прогноз

Метеорологи попередили про примхи природи.


Згідно моделювання, влітку 2020 температура приземного шару атмосфери Землі буде значно перевищувати норму. Всесвітня метеорологічна організація при ООН випустила “Інформаційний бюлетень по глобальному сезонного клімату”, в якому повідомила, що населення Землі в червні і липні чекають погодні аномалії.

“Сьогодні, в епоху пандемії Covid-19, як ніколи раніше, нам потрібні надійні прогнози погоди і довгострокові орієнтовні прогнози клімату, тому що температури і опади роблять серйозний вплив на ключові економічні сектора та системи охорони здоров’я, які опинилися на межі краху в результаті пандемії. <…> Інформаційний бюлетень по глобальному сезонного клімату дає широке уявлення про те, що нас чекає у найближчі місяці. Він забезпечує основу для регіональних і національних орієнтовні прогнози клімату та доповнює допоміжні продукти, наприклад сезонні прогнози тропічних циклонів”,   зазначив генеральний секретар організації Петтері Таалас.

Метеорологи очікують критичного підвищення температури води в океані в тропічних широтах. Це може призвести до утворення потужних тропічних циклонів, а з іншого боку заподіяти шкоду коралових рифів.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

Літак

У Тернополі відремонтували сходи “біля Літака”

У Тернополі завершуються ремонтні роботи  на вході у парку Національного відродження зі сторони проспекті Степана Бандери. Відремонтовано ...