На пляжах Одеси вода не відповідає вимогам. Наші їдуть на Азовське


На п’яти пляжах Одеси вода не відповідає нормативним вимогам щодо санітарно-мікробіологічних показників, повідомляє Одеський обласний лабораторний центр МОЗ

У період з 19 по 25 червня в зонах рекреації морського водокористування на пляжах м. Одеси та на пляжах Одеської області (Овідіопольський, Лиманський, Білгород-Дністровський, Кілійський, Татарбунарський райони) на санітарно-мікробіологічні показники було досліджено 93 проби морської води.

З них не відповідало нормативним вимогам – 13 проб. Зокрема, в Одесі не відповідає вимогам вода на пляжах 13ст. В. Фонтану, 16ст. В. Фонтану, 10ст. В. Фонтану, “Аркадія” та “Дельфін”.

Натомість наші люди все більше їдуть на Азовське море – у Генічеськ та Арабатську стрілку. Про умови автобусного трансферу і перебування на одній з баз відпочинку дізнайтесь тут. Є можливість поселення у приватному секторі у центрі Генічеська.

З Тернополя                      з моря

9 липня                         –        20 липня/

19 липня                       –         30 липня/

29 липня                       –         9 серпня/

8 серпня                       –         19 серпня/

18 серпня                     –        29 серпня/

Маршрут пролягає через Хмельницький, Вінницю. Є місця до Миколаїва і Херсона.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

Літак

У Тернополі відремонтували сходи “біля Літака”

У Тернополі завершуються ремонтні роботи  на вході у парку Національного відродження зі сторони проспекті Степана Бандери. Відремонтовано ...