На пляжах Одеси знайшли кишкову паличку, наші їдуть на Азовське море


На пляжах Одеси морська вода не відповідає мікробіологічним нормам. Фахівці санітарної служби виявили кишкову паличку.

За результатами аналізів, морська вода не відповідає санітарним нормам. У зв’язку з отриманими результатами, фахівці рекомендують утриматися від купання на одеських пляжах. Водночас, за інформацією фахівців, найчистішим пляжем Одеси є “Ланжерон”.

Фахівці роблять аналізи води щотижня. Результати за понеділок, 6 липня, будуть відомо у п’ятницю, 10 липня.  Більше читайте тут: tsn.ua

А ось на Херсонщині уже кілька днів не зафіксовано жодного нового лабораторно підтвердженого випадку захворювання COVID-19.  Про це з посилання на інформацію голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва повідомило visti.ks.ua. Та й вода на приазовських та приморських пляжах області, особливо Арабатської стрілки, порівняно чиста. Отож, чому б не відпочивати там, де краще.

Тому наші люди все більше їдуть на Азовське море – у Генічеськ та Арабатську стрілку та на Чорне – у Залізний Порт і Лазурне. Про умови автобусного трансферу і перебування на одній з баз відпочинку дізнайтесь тут. Є можливість поселення у приватному секторі у Генічеську Залізному Порті і Лазурному.

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

Літак

У Тернополі відремонтували сходи “біля Літака”

У Тернополі завершуються ремонтні роботи  на вході у парку Національного відродження зі сторони проспекті Степана Бандери. Відремонтовано ...