gazpostach

«Обов’язково читати», – Барак Обама, 44-й Президент США

Блог ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО читача. Читаємо з горнятком чаю


«Обов’язково читати», – Барак Обама, 44-й Президент США.

«Захоплюючий та блискучий роман, в основі якого реальна історія про виправну школу для хлопців у Флориді, яка діяла у 1960-рр. Вайтхед – один з найбільш сміливих та обдарованих авторів нашого часу і я ніколи не пропушу жодну його книжку», – Елізабет Ґілберт, письменниця.

Роман «Нікелеві хлопці» Колсона Вайтхеда отримав Пулітцерівську премію у 2020 році, став бестселером The New York Times та очолив більшість книжкових рейтингів в Америці.
В основі сюжету – реальна історія про виправну школу під назвою Академія Нікеля, яка діяла понад 100 років у Флориді. Її закрили у 2011 році після викриття тортур та насильства над вихованцями.
У романі розповідається про двох хлопців, яких несправедливо засудили і відправили до цього закладу. Темношкірий Елвуд Кертіс заприятелював з Тернером, який теж не винен. Вони підтримують один одного і роздумують про те, як їм тут вижити. Але життя в Академії стає дедалі небезпечнішим. Обидва хлопці приймають рішення, наслідки якого будуть проявлятися протягом десятиліть…

Додав: Георгій Гнатюк


x

Варто прочитати

До ПЦУ масово переходять парафії на Тернопільщині

Першими рішення відмовитися від підпорядкування російській Церкві реалізували мешканці Великих Загайців Кременецького району. Їхні представники ...