Олеся Калинич: фото в інтернеті — справа особиста

Олеся Калинич: фото в інтернеті — справа особиста


Уже, напевно, з тиждень онлайн-спільнота активно обговорює фото виховательки в купальнику, за яке її звільнили з роботи. Як і завжди, можна виокремити два полюси дискусії: “аморалістів” і “моралістів”.

Насправді в цих обговореннях справа не в купальнику й навіть не у звільненні.

Пригадуєте, як інтернет-простір смакував формою для вчителів, коли педагоги з Вінниччини одягли однакові сукні? Як ми тоді обурювалися: і пострадянський синдром, і стереотипне мислення… Тільки чомусь про моральність не згадували: а дарма, бо сукні вчительок були прямого крою з довжиною міді і – що вкрай важливо для вчителя – фігуру не підкреслювали – от що нам тут не догодило?.

Про моральність ми заговорили зараз, бо побачили – о який жах! – світлини виховательки в купальнику. Приватні фото в інтернеті – справа особиста. Так само, як і реакція на них. А реагувати ми любимо – гострим слівцем, інколи – приниженням, осудом, брудом… бо це, напевно, дуже морально й не несе такої загрози НАШИМ дітям (які, до речі, читають НАШІ дописи, коментарі в соцмережах), як фото в купальнику.

Вихователь, учитель, викладач… Як добре, що є освітяни – люди, покликані бути святими, але не святі. Вони, як не прикро, харчуються, сплять… фотографуються і навіть… носять купальники.

Літо, відпустка, сонце, пляж. Збираючись на море, учитель повинен прихопити діловий костюм (бажано з довгим рукавом) – для фотосесії під пальмами, бо купальник – то не наш формат:). Світлину в костюмі варто опублікувати у фейсбуці – вона точно буде моральною:).

Олеся Калинич, вчитель, Хустська гімназія-інтернат. osvita.ua

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

аварія

Автомобіль збив велосипедиста, котрий їхав тротуаром

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 5 серпня, близько 10 ранку на вулиці Збаразька. На місце події виїжджала ...