gazpostach

«Підвищення тарифів покаже чиї інтереси відстоює місцева влада», – депутат Підгаєцької міської ради


Питання тарифів стане екзаменом для місцевої влади. Жителі громад зможуть побачити чи відстоюють їх інтереси місцеві обранці. Так вважає депутат Підгаєцької міської ради Заставецький Петро.

«Центральна влада «затягує гайки», а місцева старається триматися осторонь  у питанні  тарифного геноциду проти українського народу. Хоча останні є прямими представниками громад у комунікації з центральною владою.

Голова міської ради, депутатом котрої являюся і я, разом з більшістю своєї партії «Батьківщина» у міськраді не спішить скликати позачергову  сесію, щоб звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, ПрАТ «Тернопільгаз» щодо ситуації з підвищення тарифів на газ і електроенергію.

Влада провокує на масові протести по всій країні. Такі безглузді рішення, як рекордне підвищення комунальних тарифів під час пандемії та чергового локдауну, лише дестабілізують соціально-економічну ситуацію.

Жителі громад мають можливість сьогодні побачити в чиїх інтересах працюють їх обранці в місцевих радах. Людям завжди варто пам’ятати, що єдиним джерелом влади в Україні є народ. », – повідомив депутат Підгаєцької міської ради Заставецький Петро.

Додав: Горобець Оксанаx

Варто прочитати

водоканал

У Тернополі триває будівництво сучасної станції знезалізнення води

Від початку року у Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції ...