gazpostach
завершення навчання

Подвійні контрольні – подвійний стрес

Що робити з учнями, які зараз навчаються за кордоном? Чи слід їх навантахувати контрольними роботами в українській школі? На ці питання відповідає Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області


Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області звертає увагу керівників та педагогів закладів загальної середньої освіти на випадки, коли від дітей, які зараз вчаться за кордоном і не навчаються в українських школах, вимагають здати домашні завдання та контрольні – інакше їх не переведуть у наступні класи та не видадуть документи про освіту.

Проте, Державна служба якості освіти України дає роз’яснення, що річне оцінювання можна провести за результатами першого семестру.

Також є розʼяснення Служби про оцінювання та переведення в наступний клас дітей, які зараз змушені навчатися за кордоном https://bit.ly/3jc2Fpu.

“Закликаємо всіх учителів бути людяними та зрозуміти, що діти навчаються в школах в інших країнах. Паралельно відвідувати уроки, виконувати домашні завдання та контрольні в українських школах – це подвійне навантаження на й без того стресованих дітей. Вони тікали від війни, у когось батько на фронті, вони потрапили в нове мовне середовище – це все неабиякий виклик для дітей.

Будь ласка, не стресуйте дітей додатково погрозами, що вони після перемоги не зможуть повернутися в українську школу чи отримати тут документ про освіту. Це додає їм відчуття непевності і страху за своє майбутнє”, – говориться в повідомленні Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

.

Додав: Георгій Гнатюк


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...