Професор з Бердянська повчив «Казкової фізкультури» у Кременці наших учителів


На базі Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка відбувся семінар-практикум «Інноваційні методичні підходи у фізичному розвитку та оздоровленні дошкільників за оновленою програмою «Казкова фізкультура».

Його провів професор кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук, доцент Микола Єфименко.

М. Єфименко захистив кандидатську дисертацію «Особливості рухових порушень у дошкільників з церебральним паралічем, і шляхи їхньої корекції засобами фізичного виховання» (1987) і докторську дисертацію «Основи корекційно спрямованого фізичного виховання дітей з порушеннями опорно-рухового апарату» (2014). З 1990 року керував Центром реабілітації руху (ЦРР) в Одесі. Разом зі співробітниками працювали над руховою реабілітацією дітей з церебральним паралічем. Сьогодні Центр має багато суспільних філій у різних містах України. Протягом 35 років займається розробкою й впровадженням власної унікальної педагогічної системи «Театр фізичного виховання й оздоровлення дітей у нормі та при патології”, що принципово відрізняється від традиційних програм.

Загальний обсяг семінару складав 8 академічних годин теорії, методики і практики. На ньому були присутні викладачі академії, вихователі Кременечини, студенти тощо. Семінар-практикум розпочався із теорії, а завершився демонстрацією дорослого театралізованого балету «Бона», учасниками якого були студенти академії та педагогічного коледжу.

Джерело: kogpi.edu.te.ua

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

діти

Президент підписав указ про відзначення 29-ї річниці незалежності України

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України». Згідно з ...