Провокатор з Тернопільщини зробив тисячі дзвінків з метою підкупу виборців


На території області зареєстровано 60 заяв, пов’язаних із порушеннями у виборчій кампанії.

За результатами перевірок поліцейські склали 20 адміністративних протоколів та відкрили одне кримінальне провадження. Більша частина повідомлень стосуються порушень щодо розміщення виборчої агітації, а саме – неналежного зазначення вихідних даних та реквізитів на білбордах. За деякими з цих випадків суд вже виніс рішення та притягнув винних осіб до відповідальності.

До поліції також надходили анонімні повідомлення про неналежне розташування агітаційних наметів та про можливий підкуп виборців (невідома особа начебто телефонувала до людей і пропонувала грошову винагороду за голос). Остання інформація в ході перевірки не підтвердилася. Встановивши номер мобільного, з якого телефонували, поліцейські виявили, що за порівняно короткий проміжок часу з нього було здійснено тисячі подібних телефонних дзвінків по всій Україні. Тож, схоже, що це була організована провокація задля дискримінації одного з кандидатів у Президенти, втім, розслідування ще триває.

Таку інформацію надав начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол у Тернопільському прес-клубі. Олександр Богомол нагадав про кримінальну відповідальність за низку порушень в ході виборів та закликав громадян дотримуватися вимог чинного законодавства, не вестися на різні сумнівні пропозиції, а про будь-які факти підкупу відразу повідомляти на лінію “102″.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

У Великій Березовиці буде нова школа

В Україні школам дадуть 7 млрд: на що підуть гроші

Уряд виділить у 2020 році 7,5 млрд гривень на Нову українську школу і реконструкцію опорних ...