Психологиня з Тернопільщини з позивним Фенікс. На війні, важливо зберігатине лише здорове тіло, а й здоровий дух. З цим бійцям допомагає “Фенікс” – офіцерка-психологиня з Тернопільщини.
Старший лейтенант Юлія з позивним “Фенікс” — офіцерка групи контролю бойового стресу 144-ї окремої механізованої бригади. Сьогодні вона відповідає за психологічну підтримку військовослужбовців у зоні бойових дій, але її шлях до армії розпочався ще у мирний час.
Психологиня з Тернопільщини з позивним Фенікс
До 2019 року Юлія працювала в освітній сфері, зокрема вихователькою у дитячому садочку. Саме цей досвід, як вона згодом зазначить, став основою для ефективної роботи у сфері військової психології. До війська приєдналася як солдат, а нині вже носить офіцерські погони.
Протягом трьох років проходила службу у взводі протиповітряної оборони 56-ї окремої мотопіхотної бригади, де обіймала посаду головного сержанта. Згодом її професійна траєкторія змінилася — Юлія стала фахівчинею з контролю бойового стресу, однієї з найзатребуваніших спеціальностей у бойових підрозділах.
Сьогодні офіцерка працює також інструкторкою з психології бою на базовій загальновійськовій підготовці (БЗВП). Вона навчає особовий склад основам психологічної саморегуляції, розпізнаванню симптомів посттравматичного стресового розладу, наслідків контузій, а також методам підтримки побратимів за принципом “рівний — рівному”.
Щодня “Фенікс” працює на передовій невидимого фронту — допомагає бійцям не лише вистояти фізично, а й зберегти внутрішню стійкість у найважчі моменти.
Читайте також: 80 батальйон тернопільської бригади ТрО воює на передовій з перших днів.