• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 20 Серпня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Сергій Надал домовився про добудову водної арени Тернопіль

Опубліковано: 13 Березня, 2021
A A

Держава забезпечить свою частку фінансування для повноцінного запуску центру водних видів спорту “водна арена Тернопіль”

Головне. Міський голова Тернополя Сергій Надал домовився про співфінансування державою закінчення робіт на водній арені “Тернопіль” під час засідання Ради розвитку громад та територій за участі президента України Володимира Зеленського.

Виступаючи перед учасниками заходу Сергій Надал наголосив на потребі продовжити роботи  і пообіцяв, що місто профінансує свою частину робіт за умови, що держава підтримає цей важливий проєкт.

Цитата. “Завдяки співпраці Фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету сьогодні на території міста споруджується найбільший водний спортивний об’єкт – водна арена Тернопіль. Пане президенте, Ви мали можливість бути на місці. Побачити масштабність цього об’єкту, його перспективи, необхідність його створення. Сьогодні є необхідно продовжити розвиток цього об’єкта. Прошу Вас в цьому році підтримати завершення будівництво водної арени “Тернопліь”. При умові, що держава виділить свою частину фінансування, місто виділить свою частину фінансування”, – сказав Сергій Надал.

У відповідь, президент України Володимир Зеленський позитивно оцінив проведені роботи і пообіцяв посприяти у завершенні робіт на водній арені “Тернопіль”.

“Я вважаю, що треба допомогти добудувати. Всі, хто це бачив, визнають, що є чим пишатися. Ви молодці. Спільно ми все добудуємо”, – зазначив Володимир Зеленський.

Що виграє Тернопіль. Водна арена “Тернопіль” належить до найбільш перспективних та унікальних спортивних об’єктів в Україні. Тернопіль має добру практику проведення міжнародних змагань з водних видів спорту. Зокрема тут регулярно відбуваються етапи чемпіонату світу з водно-моторного спорту, що приваблюють тисячі туристів.

Повноцінний запуск веслувального каналу та центру водних видів спорту збільшить привабливість Тернополя, як місця для проведення міжнародних змагань з веслування. У свою чергу такі змагання є потужним поштовхом для розвитку місцевої економіки, створення нових робочих місць.

Варто зауважити. Саме за каденції Сергія Надала почалося бурхливе відновлення спортивних об’єктів у Тернополі.

Зокрема минулого року у місті після капітального ремонту відкрився фізкультурно-оздоровчий комплекс для занять ігровими видами спорту такими, як футбол, баскетбол. По суті, це було будівництво нового комплексу. Встановлені нові сучасні енергозберігаючі стіни на сандвіч-панелях, трибуни розраховані на 500 місць. Спортивний комплекс доступний для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. У комплексі можна проводити змагання загальноукраїнського чи міжнародного рівнів.

У місті також планується збудувати унікальний та єдиний в Україні трамплін для занять зимовими видами спорту.

Крім того, у Тернополі активно розвивається мережа велодоріжок, спортивних майданчиків і створюються більше місць для піших прогулянок і заняття активними видами спорту.

Розвиток спортивних об’єктів є одним з пріоритетів чинного міського голови Сергія Надала, який присутній у його виборчій програмі 2020 року.

Міський голова Тернополя вважає розвиток спортивної інфраструктури одним з головних елементів розвитку місцевої економіки та укріплення здоров’я нації.

Теми: новини Тернопільщининовини Тернополясергій надалтернопільські новини

Перегляньте Також

Діти захисників вирушили на відпочинок до Швеції
NEWS

Діти захисників з Тернополя вирушили на відпочинок до Швеції

18.08.2025
Сергій Надал вручив відзнаки воїнам 105 бригади
LIFESTYLE

Сергій Надал на фронті до Дня Тернополя вручив відзнаки воїнам 105 бригади ТрО (відео)

18.08.2025
Сергій Надал передав воїнам ТРО автомобіль та квадрокоптери
NEWS

Сергій Надал на фронті передав воїнам 105 бригади ТРО автомобіль та квадрокоптери

16.08.2025
Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала
LIFESTYLE

Привітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Днем міста

15.08.2025
Діти тернопільських захисників вирушили на відпочинок
NEWS

Діти з родин тернопільських захисників вирушили на відпочинок до Польщі

14.08.2025
Тернопіль запроваджує допомогу для звільнених з полону
NEWS

Тернопіль запроваджує грошову допомогу для звільнених з полону військових

13.08.2025
завантажити ще
Наступний допис
Ремонт дороги

На Тернопільщині дорогу між селами «залатали» килимом

Сергій Надал: «Тернопільський міський стадіон носитиме ім’я Романа Шухевича»

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом

    День міста Тернопіль відзначить благодійним концертом на підтримку ЗСУ

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільська компанія побудує асфальтобетонний завод на Закарпатті

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Тернопільщині оголосили штормове попередження

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Під час лікування помер захисник Микола Мельник з Тернопільщини

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На фронті загинув офіцер з Тернопільщини Андрій Дущак

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Роз'яснення щодо повернення із СЗЧ

Тернопільський обласний ТЦК дав роз’яснення щодо повернення із СЗЧ

19.08.2025
Історія захисника навідника Романа

Історія захисника навідника Романа з 44-ї артилерійської бригади

19.08.2025
У артилерійській бригаді розповіли про українську гармату

У 44-ій артилерійській бригаді розповіли про українську гармату САУ Богдана

19.08.2025
Витік газу у Тернополі

Увага! Витік газу у Тернополі

19.08.2025
Креатор-Буд втілив проєкт будівництва спортивної школи

«Креатор-Буд» втілив перший за час незалежної України проєкт будівництва дитячої спортивної школи

19.08.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.