gazpostach

Студенти ТНЕУ люблять гроші


Тернопільський національний економічний університет – знову один з лідерів відзначення Всесвітнього тижня грошей.  

У тренінг-центрі «Фінансова просвіта» було організовано книжковий ярмарок з фінансової грамотності. Студенти і викладачі кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ організували нетворкінг «Основи формування особистого бюджету» для студентів Тернопільської класичної гімназії та студентів коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ і тренінг «Мій особистий бюджет» для школярів Тернопільської загальноосвітньої школи №30. Учасники заходів вирішували фінансові кросворди, практикувалися у створенні свого особистого бюджету в інтерактивній грі, обчислювали особисті доходи, планували витрати, навчалися економити.

 

Для учнів Тернопільської початкової економічної школи було проведено квест «Фінансові перегони», під час якого учасники виконували на локаціях завдання з фінансової грамотності: складали фінансові терміни з окремих складів і букв алфавіту, вирішували фінансові кросворди і ребуси, головоломки.

 

У центрі Тернополя викладачі та студенти – члени наукового гуртка «Фінансова просвіта» провели опитування-флешмоб «Мами За фінансову грамотність!».

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ, К.е.н., координатор студентського наукового гуртка  «Фінансова просвіта / Finanacial education» Карпишин Н. І

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

навчання

В Тернополі та на околицях можуть запровадити особливий режим

Так, в цей період у декількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру регіональна координаційна група ...