Тепер наїздимось ще до Сицилії

Напрями співпраці на регіональному рівні та реалізацію спільних проектів обговорили під час зустрічі представники провінції Агрідженто (Автономний регіон Сицилія Італійської Республіки) в особі віце-мера з міжнародних стосунків Беньяміно Бйонді з головою Тернопільської ОДА Степаном Барною.

Протягом перебування на Тернопільщині представники іноземної делегації мали також змогу відвідати історичні та культурні пам’ятки нашого краю.

У нас з’явилася можливість налагодити контакти та комунікацію з Автономним регіоном Сицилія. Перш за все – це економічний напрям. Адже в нас слабкий рівень зовнішньоекономічних відносин саме з Італією. Загально торговельний оборот – достатньо низький.

До слова, в області працює уже вісім компаній з італійськими інвестиціями. Також нам цікаві гуманітарний та культурологічний напрями співпраці, враховуючи специфіку наших регіонів.

Віце-мер з міжнародних стосунків міста Агрідженто Беньяміно Бйонді наголосив, що їх регіон робить акцент на міжнародне співробітництво, на пошук нових партнерів та друзів. А для подальшої співпраці важливими є три напрями – економіка, туризм і культурна сфера.

Сторони погодилися, що подальша співпраця має набути конкретних форм та розвиватися конкретно між двома регіонами з перспективою на майбутнє.

Довідково:

Італійська Республіка є одним із важливих економічних партнерів. У січні – лютому 2018 року обсяг експорту до Італії зріс у 22 рази (2,2 млн. дол. США проти 97 тис. дол. США).

Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, що надійшли в економіку області з Італії (станом на 31.12.2017 року) складає 517 тис. дол. США.

За участю італійського капіталу в області працює 8 підприємств у сферах  сільського господарства, харчової промисловості, деревообробки, торгівлі, нерухомості та ін.

Бiльше фото за посиланням:  https://www.facebook.com/pg/oda.te.gov.ua/photos/?tab=album&album_id=1250937058343210

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...