gazpostach

Тернополянка у тандемі з англійцем претендує на світовий рекорд «Найбільша швидкість мотоцикла з пасажиром»


До реєстрації супердосягнення в категорії мотоспорту готуються в Україні. Планують зафіксувати рекорд «Найбільша швидкість мотоцикла» та рекорд світу «Найбільша швидкість мотоцикла з пасажиром» сьогодні, 11 вересня.  На світовий рекорд швидкості на мотоциклі в тандемі претендує рекордсмен України, англієць (який постійно проживає в Україні) Олександр Філліпс (м. Чернігів) та його напарниця Ольга Фатюк (Тернопільська область).

Про це інформує керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова.

На їхньому тренувальному заїзді стрілка спідометра мотоцикла сягнула вражаючих 304,2 км/год на дистанції 1,6 км (асфальтоване покриття). Мотоцикл 2012 року KAWASAKI ZZR 1400 (лімітована серія). А у 2018 році Олександр Філліпс з Ольгою Фатюк вже встановили рекорд України в номінації «Максимальна швидкість руху мотоцикла з пасажиром». Тоді на ділянці траси «Дзвиняч-Синьків» Тернопільської області гонщик розігнав мотоцикл до 293,5 км/год.

Окрім того, максимальну швидкість руху мотоцикла продемонструє мотогонщик Юрій Галаган з міста Чернігова. На тренувальному заїзді він показав сенсаційний результат 322,4 км/год на дистанції 1,6 км (асфальтоване покриття).  Мотоцикл 2014 року KAWASAKI ZZR 1400 лімітована серія.

Для рекордних заїздів буде перекрита ділянка траси Е-95  Чернігів-Гомель з  10.00 до 13.00.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

У тернопільському парку посеред ночі побили неповнолітню дівчину

13 вересня о 00.17 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську, до 17-річної пацієнтки. Зі слів ...