Допомога на дітей 2019: види і розмір виплат

У МОЗ повідомили, коли дозволять відкрити дитсадки


Кабінет міністрів України дозволить відновлювати роботу дошкільних закладів, які потрапляють у 2 етап виходу з карантину, з 25 травня.

Про це повідомив заступник глави МОЗ, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту, для того щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов… Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та МОН», — сказав Ляшко.

Раніше у МОЗ опублікували попередні правила того, як після 22 травня працюватимуть дитячі садочки, готелі, громадський транспорт, а також, як проводити зовнішнє незалежне оцінювання.

Станом на ранок 19 травня у світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 894 тисячі 220 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 1 млн 908 тисяч 65 людей одужали та 320 181 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 665 тисяч 974 людини.

В Україні вже виявили 18 876 хворих на COVID-19, з них 5 632 пацієнтів одужали, а 548 — померли.

Додав: Кузьменко Остап
x

Варто прочитати

Чорногорія першою подолала коронавірус в Європі

У Чорногорії станом на 25 травня не залишилося жодного активного випадку захворювання на коронавірус. Про це ...