У Тернополі планують зібрати 100 тисяч на сердечні справи

У Тернопільському прес-клубі розповіли про благодійний аукціон, який відбудеться 12 травня ( початок о 17 годині) в Тернопільському академічному обласному драматичному театрі. На ньому планують зібрати кошти – всього потрібно понад сто тисяч гривень – для придбання електрокардіостимулятора для Тернопільської університетської лікарні.

Головний лікар університетської лікарні Василь Бліхар зазначив: – Електрокардіостимулятор – це прилад для зовнішньої стимуляції серцевої діяльності, він складний і багато коштує. Але він життєво необхідний для людей, яким роблять операції на відкритому серці. В цьому році в цій лікарні успішно прооперували 10 хворих. Завдяки ініціативі волонтерів лікарі зможуть врятувати ще більше людей.

На прес-конференції були присутні також волонтерки, організаторки благодійного аукціону Олена Кльоб і Вікторія Іванова. Вони розповіли, що багато художників з Тернополя та інших міст надали для аукціону більше сотні своїх картин. Орієнтовна початкова ціна однієї – тисяча гривень. Крім художників акцію підтримали також народні умільці та низка відповідних закладів. Окрім того на аукціоні не обов’язково щось купувати – всі охочі можуть зробити благодійні внески і вкинути в скриньку будь-яку суму. Вечір буде під класичну музику, тому і форма одягу – класична. Кольори – чорний, червоний і білий. Ведуча дійства-  Ната Бенч.

Галина Жук

Джерело: pressclub.te.uaАвтор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Підрозділом армії США вже керує українець

В армії Сполучених Штатів Америки служить і добивається успіхів юнак, який народився в Україні, в ...