gazpostach
центр молоді

У Тернополі представили новий проект – “Школа демократичного врядування для молоді”


Презентували проект «Школа демократичного врядування для молоді», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням «Асоціації міст України» за підтримки фонду NED. Захід проходив у Центрі Науки Тернополя.

Проект «Школа демократичного врядування для молоді» стане продовженням попередніх двох проектів – «Школа молодіжних лідерів громад» та «Публічне адміністрування в сфері молодіжної політики», які громадська організація реалізовувала в попередні роки.

«Ми сьогодні презентуємо проєкт, який направлений на підготовку фахівців з молодіжної політики з усієї України. Ми зможемо залучити 20 учасників – 10 представників органів місцевого самоврядування та 10 громадських активістів. На учасників чекають три освітні сесії, на яких вони навчаться ефективно працювати з молоддю, проєктному менеджменту та стратегічному плануванню. Ці знання та навики допоможуть правильно організувати молодіжну політику у громадах. Між сесіями учасники проєкту виконуватимуть практичні завдання, зокрема це проведення тренінгів для молоді та спільна реалізація проєктів. Підсумком навчання в програмі стане підготовка проєкту стратегії розвитку молодіжного середовища у громадах, які представлятимуть учасники», – розповів Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Учасники пройдуть комплексну програму навчання та зможуть напрацювати проєкт стратегічного документу, в якому визначатимуться основні напрямки розвитку молочного руху в тій чи іншій громаді. Також в рамках проєкту буде підготовлено довідник по роботі молоддю, у якому розміщуватимуться поради від експертів програми та досвід учасників.

«Я випускниця минулого проєкту. Цей проєкт це не тільки знання, це емоції, майданчик для знайомства та крутих ідей. Цей проєкт розкриває лідерської якості молоді та згуртовує її. Великий плюс в тому, що є теорія та практика, домашні завдання. По поверненню в громаду ти комунікуєш з владою та активістами, що дозволяє об’єднувати зусилля над реалізацією проєктів. Приємно, що такі проєкти є та залучають учасників з усієї України», – коментує Ярослава Лебедь, учасниця попереднього проєкту «Школа молодіжних лідерів громад».

Учасниками проєкту можуть стати фахівці з громад та громадські активісти з усієї України віком від 20 до 35 років, які працюють з молоддю.

Перша сесія проєкту запланована на 16-18 грудня 2020 року. Відбір учасників проєкту розпочнеться 06 листопада. Усі новини про проєкт публікуватимуться насторінці громадської організації у соціальній мережі Facebook та на сайті.

Проєкт «Школа демократичного врядування для молоді» реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Тернопільським регіональним відділенням «Асоціації міст України» за підтримки фонду NED.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

фінансування

На Тернопільщині реалізовуватимуть проекти фінансування Європейського Союзу

У 2021 році в Тернопільській області розпочнуть реалізувати чотири проекти за рахунок коштів державного бюджету, ...