Вартість оренди землі: в регіонах України місцева влада дискримінує фермерів?


У Полтавській області в Лохвицькому районі вартість оренди землі для фермерів значно більша ніж для компаній. Про це в своїй Facebook сторінці повідомив голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради та Всеукраїнського конгресу фермерів Іван Слободяник, пише agronews.ua.

Є таке поняття як господарські двори – тобто це земля, як правило комунальна, на якій встановлюють господарські споруди чи техніку. Вартість оренди залежить від процента від нормативно-грошової оцінки цієї землі. Але конкретний процент визначає місцева рада.

“Так ось в Лохвицькій ОТГ для організаційно правової форми “ТОВ”, яка займаєтся сг виробництвом, вартість оренди землі – 2%, а для фермерських господарств – 5%.”, – написав Слободяник.

“Разом з Юрієм Усом ми звернулись до голови ОТГ щодо вирішення цієї ситуації – і маємо згоду розглянути це питання на найближчій земельній комісії і сподіваємось із подальшим винесенням на сесію. Тримаємо на контролі!!!”, – резюмував він.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

Літак

У Тернополі відремонтували сходи “біля Літака”

У Тернополі завершуються ремонтні роботи  на вході у парку Національного відродження зі сторони проспекті Степана Бандери. Відремонтовано ...