Відчутне потепління і опади: прогноз погоди в Україні на тиждень

Відчутне потепління і опади: прогноз погоди в Україні на тиждень

У понеділок, 3 грудня опади очікуються лише в західних областях

Цими  вихідними, на які припадає календарний початок зими, синоптики обіцяли українцям погіршення погоди і сніг. Прогнози нерідко коригуються, тому  ukr.segodnya.ua вирішив детальніше дізнатися, якою буде погода в Україні в найперші зимові дні.

У понеділок, 3 грудня опади очікуються лише в західних областях, при цьому в деяких регіонах потеплішає. На заході вдень від +1 до +4 градусів, на півночі від -4 до -2, в центральних областях від -2 до 0, в східних

областях від -3 до +1,і на півдні від +1 до +9. Вночі найхолодніше в центральній частині України: до -11градусів.

У вівторок, 4 грудня в більшості регіонів (крім південних і східних) опади у вигляді дощу. Тепле повітря рухається в східному напрямку: в західних областях вдень від 2 до 6 градусів вище нуля, в центрі – від 1 до 3 градусів тепла, в північних і східних областях – від 0 до 2 тепла, і на півдні від 4 до 9 градусів вище нуля.

У середу, 5 грудня дощу варто чекати в центральній, північній та південній частинах України. Що стосується температури повітря, то вдень стовпчик термометра коливатиметься в тому ж діапазоні, що і напередодні. Вночі найхолодніше в центрі, східних і північних областях – до -2 градусів морозу.

 

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Юні борці Борщівського агротехколеджу найсильніші в Україні

Юні борці Борщівського агротехнічного коледжу вибороли перше загальнокомандне місце у змагання з вільної боротьби за ...