• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 26 Листопада, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Віталій Мариновський: «Це буде дещо новеньке в Тернополі, думаю, всім сподобається»

Опубліковано: 24 Червня, 2020
A A

Ресторатори переживають непрості часи. Карантин змінив усе. За прогнозами експертів, 20 відсотків ресторанів зачиняться, інші — перейдуть на новий формат роботи. На плаву залишаться лише найсильніші, але і їх прибутки будуть не такими великими, як раніше. Що потрібно для того, щоби відвоювати своїх відвідувачів і зберегти бізнес, розмовляли із співвласником ресторанного комплексу «Maхim» Віталієм Мариновським.

— В час карантину деякі заклади перейшли на інший формат роботи — доставку їжі. Кажуть, що це був єдиний спосіб заробити й  у такий спосіб втримати свій бізнес на плаву. А як ви знайшли вихід із ситуації?

— Ми дотримувалися карантину, як більшість. Від послуг доставки їжі ми вирішили відмовитися. Це зумовлено кількома факторами. У Тернополі не настільки є попит на таку послугу. А щоб залучити більше клієнтів, треба ставити низькі ціни, тоді б страждала якість продукції. Я ж не хотів псувати репутацію нашому ресторану.

Розкажу відверто, у час карантину я сам скористався послугою доставки їжі з одного із закладів громадського харчування, та коли мені привезли замовлення, я був розчарований. Страва зовсім не була така, до якої звик, сподіваюся, що це трапилося випадково, проте я більше не ризикував.

— Карантин послабили, кафе й ресторанам дозволили відкривати літні майданчики. Але весіль і великих бенкетів так і не дозволили влаштовувати, бо епідситуація в області не зовсім втішна. А це одна із найбільших статей доходів. У вас є ресторан, і клуб, і тераса, вдається покривати всі видатки?

— У нас теж непрості часи, як в усіх рестораторів. Значна частина людей намагаються й досі дотримуватися карантину, тому уникають таких місць. Хоча декому добряче набридло вдома й можливість посидіти в кафе дуже імпонує. Бенкетний зал «Maxim» ми так і не відкривали. Хочу зробити ремонт і змінити сам формат закладу, це буде дещо новеньке в Тернополі. Наперед не буду розповідати, але, думаю, всім сподобається.

— Ресторанний комлекс «Maxim» — своєрідний бренд у Тернополі, як вдалося  вести успішний бізнес стільки років? Близько 20-ти, якщо не помиляюся…

— Понад 20 років  (сміється — авт.). «Maxim» ми називаємо дуже сімейним. Більшість клієнтів святкували тут весілля, потім дні народження, хрестини, а потім і весілля своїх дітей. Це приємно, що наш ресторан викликає таку довіру.

— Заклад батьки назвали на честь вашого молодшого брата? Ви не ображалися?

– В жодному разі. Однак тут ще цікава історія пов’язана з самою назвою. Коли ми були з батьками за кордоном, то дорогою нам трапилися розкішні ресторани та торгові центри із назвою «Maxim». Вони тоді справили сильне враження на нас, тому вирішили, що саме так буде називатися й наш, тим паче, що маємо свого Максима. Після реставрації «Maxim» відкривали на моє день народження, так, що все по-чесному. (Сміється — авт.).

— Кажуть, що для когось криза — крах, а для декого — нові можливості. Що потрібно для того, аби вистояти в такий непростий час?

— Ефективний менеджмент, вміння пристосуватися до нових умов, зуміти здивувати клієнта, запропонувати йому найкраще. Під час карантину в мене було вдосталь часу, щоб усе зважити, проаналізувати, виробити нову стратегію. Ресторанний бізнес — дуже хиткий, треба постійно завойовувати цікавість клієнта, щоби він хотів повертатися. Важкі часи рано чи пізно минуть, головне — зберегти репутацію та довіру наших гостей.

Розмовляла Галина Кіт

Теми: Мариновськийресторан

Перегляньте Також

До кампанії Смачно бо на дрони! приєдналося 100 закладів
NEWS

До кампанії “Смачно, бо на дрони!” вже приєдналося 100 закладів

17.10.2025
В автотрощі загинув захисник з Тернополя
NEWS

У ДТП загинули відомі лікарі Мариновські з Борщівщини

06.09.2025
Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев
NEWS

Екоінспекція покарала відомий ресторан за пошкодження дерев і газону у центрі Тернополя

27.08.2025
Син Віталія Мариновського виступатиме за столичний клуб
NEWS

Син Віталія Мариновського Артем виступатиме за столичний футбольний клуб

27.07.2025
Закриється відомий ресторан у Тернополі
NEWS

До кінця березня закриється відомий ресторан у Тернополі

21.03.2025
Тернопільський ресторатор розповів про тиск на нього та приватний клуб “Лисий”
Суспільство

Тернопільський ресторатор розповів про тиск на нього та приватний клуб “Лисий”

20.07.2023
завантажити ще
Наступний допис

«Перепис ідіотів»: У Почаєві стояння проти G5

Майже 40 градусів тепла: у найхолоднішому місті у світі зафіксували температурний рекорд

Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe Беверлі Хіллз Deluxe
Опілля різдвяне Опілля різдвяне Опілля різдвяне

Популярне

  • Батько колише труну після авіаудару по Тернополю

    Батько колише труну із дитиною після авіаудару по Тернополю (ВІДЕО)

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільміськгаз поступово відновлює газопостачання напівзруйнованого будинку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський захисник Юрій Кульпа отримав відзнаку від ТОР

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • СБУ викрила схему переправлення ухилянтів на інкасаторських авто

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Лариса Римар створила унікальний освітній артпростір «ЛІРА» у Тернополі

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Чорна п’ятниця

В INSHOES стартувала Чорна п’ятниця

25.11.2025
Прокурори розповіли про шкоду наркотика

На Тернопільщині у навчальних закладах прокурори розповіли про шкоду наркотика «Кратом»

25.11.2025
ліквідувaли нa Зaкaрпaтті чергову ухилянтську схему

СБУ викрила схему переправлення ухилянтів на інкасаторських авто

25.11.2025
Психологічна стійкість стає запорукою виживання

Психологічна стійкість стає запорукою виживання та перемоги на полі бою

25.11.2025
ТНПУ запрошує на День відкритих дверей

ТНПУ ім. Володимира Гнатюка запрошує на День відкритих дверей

25.11.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.