gazpostach

Володимир Труш привітав курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою


14 жовтня, в День Захисника України урочисту присягу склали 120 курсантів Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Привітав курсантів голова обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Цей заклад виховує справжніх чоловіків, захисників нашої держави. Нині першокурсники склали присягу на вірність українського народу, на вірність державі. І це важливий крок у житті кожного з них. Навчання в цьому ліцеї – це великий урок мужності та патріотизму. Адже обравши для навчання цей заклад кожен,  мабуть, вже тоді накреслив свої життєві цілі та орієнтири.  Переконаний, кожен з вас виросте справжнім патріотом, готовим, за необхідності, стати на захист Української держави»,  – зазначив Володимир Труш.

Нагадаємо, ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” у Збаражі створено згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 382 від 31.03.2015 року на базі Збаразького професійно-технічного училища. Заклад є насправді унікальним,  адже тут  можна опановувати цивільну професію та попутно готуватись до служби у Збройних силах України, або просто зміцнювати своє тіло та дух.

Додав: Горобець Оксана


x

Варто прочитати

авто послуги

У Тернополі таксист паркуючись збив стареньку бабусю

Днями у Тернопільському міськрайонному суді було проголошено вирок водієві таксі, з вини якого під колеса ...