gazpostach

«Завтра на робочій зустрічі в ОДА ми будемо обговорювати свої пропозиції», – ініціативна група підприємців Тернопільщини


З 8 по 24 січня в Україні діють нові карантинні обмеження. Постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» ухвалив Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання.

Нинішній карантин розроблявся на основі карантину вихідного дня, який ми проходили в грудні і який дав серйозне зниження заражень. Уряд дозволив всім працювати впродовж свят, усі підприємці мали можливість заробити. Усі санітарно-епідеміологічні служби, Міністерство охорони здоров’я і світовий досвід показують, що після свят обов’язково настає зростання заражень, тому зараз впровадження суворіших норм карантину є дуже правильним рішенням і дасть змогу уникнути катастрофи. Всі повинні дотримуватися карантину. А проблемні питання узгодять під час зустрічі керівництва ОДА з власниками бізнесу краю. На цьому наголосив перший заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Дем’янчук у розмові з представниками ініціативної групи підприємців.

«Постанова Кабінету Міністрів є обов’язковою до виконання на всій території країни. Але сьогодні підприємці звернулися до нас зі пропозиціями щодо, скажімо, податкових канікул чи відшкодування витрат за енергоносії. Після емоційних звинувачень ми таки вийшли на діалог та почули конструктивні пропозиції, які ми зможемо відправити уряду. Відтак вирішено, що завтра відбудеться засідання робочої групи при ОДА разом із підприємцями. У ній візьмуть участь представники податкової, поліціянти, фахівці Держпраці. Спільними зусиллями ми сформулюємо пропозиції, які будуть опрацьовані». – зазначає Ігор Дем’янчук.

На засідання підприємці підготують свої прохання, розповіла представниця ініціативної групи Ольга Шахін.

«У них все конструктивно опишемо. Зокрема, які ми хочемо пільги. Ми підрахуємо свої витрати», – каже Ольга Шахін.

Як додала підприємниця, такі ж звернення передадуть до поліції та зареєструють в міській раді.

За словами Ігоря Дем’янчука, держава активно підтримує бізнес в час карантину. Так, майже 12 тисяч осіб отримали по 8 тисяч гривень компенсації. І це не єдина ініціатива, спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

водоканал

У Тернополі триває будівництво сучасної станції знезалізнення води

Від початку року у Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції ...