Більшість молоді в Україні не готова прийти на вибори – дослідження IRI

Чому більшість молоді у нас не готова прийти на вибори?


Лише 20% української молоді вірять у краще майбутнє – такі дані опитування Міжнародного республіканського інституту (IRI), проведене на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Менше від третини респондентів віком від 18 до 35 років планують взяти участь у наступних виборах.

Зневіра та апатія є хвилюючим сигналом, вважає директор євразійських програм Стівен Нікс.

«Тоді як молодь України – це та вікова група, серед якої є найбільше підтримки членства в Євросоюзі, їхнє політичне віддалення хвилює. Особливо напередодні президентських та парламентських виборів в Україні в 2019 році», – зазначив програмний директор IRI Стівен Нікс.

«Дуже важливо, щоб уряд та політичні партії в Україні вжили рішучих кроків, аби завоювати довіру виборців, включно з молоддю, адресуючи до них питання, які найбільше їх хвилюють», – додав він.

Дослідження проводилось по всій території України, крім окупованого Росією Криму та окупованих частин Донбасу. Статистична похибка не перевищує 2%.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програм в Україні», що фінансується Агентством США з міжна-родного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

 

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

знешкодження

На тернопільщині піротехніки вилучили артснаряд та ручну гранату

На Тернопільщині піротехніки виявили артснаряд та ручну гранату часів Другої світової війни. 31 липня фахівці ...