gazpostach
Дмитро

Дмитро Романюк, який 16 років тому поцілив яйцем в Януковича, став топменеджером “Укрзалізниці”


Заступника голови Івано-Франківської ОДА Дмитра Романюка призначили одним із топменеджерів “Укрзалізниці”. Про це розповів виконувач обов’язків керівника компанії Іван Юрик.

Дмитро Романюк – та сама людина, яка у 2004 році поцілила яйцем у кандидата в президенти Віктора Януковича, коли той відвідував Івано-Франківськ. Янукович зрештою опинився в лікарні.

Інцидент, який в народі отримав назву “яєчний замах“, став відомим на всю країну.

На той момент Романюк ще був студентом – вчився на економіста.

Відтоді він встиг отримати дві вищі освіти – у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника і в столичному КНЕУ ім. Вадима Гетьмана. Він також є кандидатом економічних наук.

З 2015 року Романюк працював директором департаменту з міжнародного розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації, а у 2019-му отримав посаду заступника голови ОДА.

У 2009 році, через п’ять років після “яєчного замаху”, Романюк згадував про нього так: “Це був смішний, примітивний вчинок. Хлоп’яцтво. Мені ж було всього 17 років, а тепер я виріс. Зараз вже розумію, що є інші методи відстоювання своєї позиції. Хоча приємно, що випадок з яйцем якоюсь мірою, можливо, вплинув на хід виборчої кампанії”.

В інтерв’ю Романюк також розповідав, що через інцидент з яйцем в нього могли бути серйозні проблеми.

“Спочатку я все сприймав несерйозно. А потім, ближче до вечора до мене прийшов батько та адвокати. Батько мені здався старшим років на десять. Адвокати пояснили, що не все так просто і що я можу сидіти і довго”.

“Потім був дзвінок Віктора Януковича моєму батьку. Після мене було відпущено під підписку про невиїзд. Батько потрапив в лікарню з інфарктом. Мати теж переживала. Кримінальна справа тягнулася аж до 14 грудня. А вже коли стало ясно, що Віктор Ющенко стане президентом, наші правоохоронні органи її закрили”.

Додав: Кузьменко Остапx

Варто прочитати

Мер Тернополя Сергій Надал активно працює, перебуваючи на лікарняному

Сергій Надал збудував ефективну систему управління містом, яку не зламала навіть «червона зона» Навіть перебуваючи ...