• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Четвер, 10 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

Хто правий у скандалі з приміщенням в центрі Тернополя

Опубліковано: 24 Листопада, 2024
A A
Приміщення у центрі скандалу. Фото Файне місто

Приміщення у центрі скандалу. Фото Файне місто

Вже кілька тижнів не вщухає скандал з приміщенням у Тернополі, що стоїть на балансі мистецького коледжу. На це ж приміщення претендує новостворена організація ветеранів області. Дійшло до взаємних образ та публічних висловлювань. Так хто ж правий у скандалі з приміщенням в центрі Тернополя? Давайте розберемось…

Ще на початку листопада Володимир Болєщук зустрівся з ветеранами Тернопільщини. Перший заступник голови Тернопільської обласної ради провів зустріч, на якій обговорили питання створення комунальної установи, на базі якої діятиме ветеранський простір.

Зустріч ветеранів

Очевидно, саме з цієї зустрічі розпочалися перепетії навколо приміщення за адресою м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, буд. 17.

Зустріч з ветеранами. Фото ТОР
Зустріч з ветеранами. Фото ТОР

Ще раніше, на сесії Тернопільської обласної ради, що відбулася 29 жовтня 2024 р., депутат обласної ради Василь Деревляний запропонував передати один з корпусів Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької для влаштування Будинку ветеранів.

Про це пише В’ячеслав Негода, очільник ТОВА у своєму пості.

Слово освітянам

Керівництво мистецького коледжу імені Соломії Крушельницької розцінило такі дії, ледь не як рейдерське захоплення. Вони повідомили, що роки тому депутати обласної ради передали в користування  приміщення в центрі Тернополя, а тепер можуть забрати назад.

Викладачі закладу обурені тим, що у них, по суті, відбирають єдиний концертний зал, сцену, приміщення для індивідуальних занять та уже облаштовані аудиторії.

Відповідь ветеранів

Рада ветеранів області теж відреагувала на закиди освітян, назвавши їх маніпулятивними:

“Ситуація з приміщенням Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької виникла через необхідність облаштування ветеранського простору. У розповсюджених мережею відеороликах стверджується, що будівля активно використовується для навчання, мистецьких заходів, концертів і благодійних акцій, а також має унікальні технічні можливості, необхідні для музичної освіти.

Частина приміщень коледжу вже відремонтована, хоча потреба у подальшому ремонті залишається нагальною, оскільки обіцяна допомога від обласної ради ще не надійшла. Лейтмотивом розповсюджених відеороликів є те, що приміщення «відбирають у дітей».

Ми тезово звели основні маніпулятивні твердження:

Втрата навчальних умов. Приміщення відноситься до будівель освіти. – Це відверта маніпуляція. Ветеранська спільнота не претендує на репетиційні зали, студії звукозапису, концертний зал.

Фінансовий тягар. Частина приміщення вже відремонтована коштом закладу, але залишаються численні невідремонтовані аудиторії та комунікації. – Маніпуляції та дезінформація.

Потреба у просторі. Чи заслужили ветерани мати приміщення для вирішення своїх питань? – Ми вважаємо, що заслужили”, – кажуть ветерани.

Також ветеранська спільнота відкрито заявила про те, що ситуація використовується для звинувачення ветеранів, нібито вони відбирають приміщення у дітей.

Більше у пості Ради ветеранів Тернопільщини читайте тут.

У ситуацію втрутився очільник ТОВА.

В’ячеслав Негода заявив, що будівля (за адресою м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, буд. 17) є комунальною власністю Тернопільської обласної ради, яку 21 грудня 2022 року було передано на баланс мистецького коледжу. Коледж також є комунальною установою, власником і засновником якої є Тернопільська обласна рада.

Враховуючи чисельні звернення і негативну реакцію колективу Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької на ініціативу депутата обласної ради, Тернопільською обласною військовою адміністрацією було надіслано лист до обласної ради, у якому зазначено, що даний навчальний корпус внесено до Єдиної державної бази з питань освіти і відноситься до переліку об’єктів матеріально-технічної бази закладу для провадження освітньої діяльності (відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.06.2023) і його не можуть вилучити без попереднього погодження з Міністерством освіти та науки та самим коледжом.

Обласна військова адміністрація неодноразово озвучувала свою пропозицію про термінове вирішення питання з приміщенням для розміщення установи, на яку буде покладено функції з утворення ветеранських просторів у громадах області, в тому числі фінансування діяльності помічників ветеранів за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Розраховуємо, що обласною радою будуть розглянуті інші пропозиції щодо розміщення ветеранської установи, які не будуть стосуватися приміщень Тернопільського мистецького коледжу ім. Соломії Крушельницької.

Що ж, останнє слово, схоже, за обласною радою. Та, мабуть, почуємо ми його вже наступного тижня.

Хто правий у скандалі з приміщенням в центрі Тернополя

До речі, ми розпочали говорити про скандал ще ось тут: Новий скандал з приміщенням для ветеранів у Тернополі набирає обертів.

Новий скандал з приміщенням для ветеранів у Тернополі набирає обертів

А тут ми писали про створення Будинку ветеранів.

Теми: будівлів коледжіветераниГоловнеприміщенняскандал

Перегляньте Також

Сергій Лазановський в ефірі УХ розповів про свій перший досвід на радіо
LIFESTYLE

Сергій Лазановський в ефірі УХ розповів про свій перший досвід на радіо

10.07.2025
Тіньових помічників російської військової машини
NEWS

Тіньових помічників російської військової машини викриває Інформатор

10.07.2025
Спортсмени Класичного університету підкорили Європу
NEWS

Спортсмени Класичного університету Тернополя підкорили Європу

10.07.2025
Які громади можуть втратити свої школи
NEWS

Які громади поблизу Тернополя можуть втратити свої школи вже з 1 вересня

10.07.2025
Інформатор показав мережу торгівлі російською нафтою
NEWS

Інформатор показав тіньову мережу торгівлі російською нафтою

09.07.2025
Міська рада передала 50 розвідувальних дронів
NEWS

Міська рада передала 50 розвідувальних дронів батальйону Свобода

09.07.2025
завантажити ще
Наступний допис
Чебуреки для ледачих за старотернопільським рецептом

Чебуреки для ледачих за старотернопільським рецептом

На війні загинув захисник Денис Федорчук

Війна забрала захисника Олександра Гончаренка з Тернопільщини

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • На Тернопільщині сплюндрували територію ландшафтного парку

    У селі Біла на Тернопільщині сплюндрували територію ландшафтного парку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • У Тернополі з’явилися чотири нові автобусні маршрути

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • На Тернопільщині чоловік самовільно почистив потічок та потрапив на олівець до поліції

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Доки в одній частині Тернопільщини вирувала негода, інша – потерпала від вогню

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Минула друга річниця загибелі випускниці ЗУНУ Зоряни Ковальчук

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

Сергій Лазановський в ефірі УХ розповів про свій перший досвід на радіо

Сергій Лазановський в ефірі УХ розповів про свій перший досвід на радіо

10.07.2025
Тіньових помічників російської військової машини

Тіньових помічників російської військової машини викриває Інформатор

10.07.2025
Спортсмени Класичного університету підкорили Європу

Спортсмени Класичного університету Тернополя підкорили Європу

10.07.2025
Які громади можуть втратити свої школи

Які громади поблизу Тернополя можуть втратити свої школи вже з 1 вересня

10.07.2025
Інформатор показав мережу торгівлі російською нафтою

Інформатор показав тіньову мережу торгівлі російською нафтою

09.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.