Кандидати на Тернопільщині у січні: ще не навала, але вже…


17 січня у Тернополі у готелі «Avalon Palace» відбулась зустріч із співголовою «ДемАльянсу» Василем Гацьком. У анонсі події в мережі Facebook зазначалося, що розмова буде стосуватись теми виборів у 2019 році. Під час заходу Василь Гацько заявив, що підтримує кандидата у президенти Андрія Садового. У зустрічі взяли участь близько двадцяти осіб, більшість з яких партійці. Крім цього Василь Гацько був в ефірі програми «Позиція» на інтернет телебаченні MEDIATOP. Там він пояснив чому підтримує Андрія Садового, назвавши декілька позитивних критеріїв кандидата: незалежність від олігархату, успішність, вміння збирати команду та стійкість. Також протягом дня лідер «ДемАльянсу» мав зустрічі з трудовим колективом «АСКО-УКРЕМ» та представниками групи компаній MagneticOne.

22 та 23 січня Тернопільську область відвідав народний депутат та голова фракції Об’єднання «Самопоміч», Олег Березюк. 22 січня він взяв участь в урочистих заходах з нагоди 100-річчя Соборності України, що відбулися на межі Борщівського району Тернопільської області та Чемеровецького району Хмельницької області. На наступний день спілкувався з мешканцями міста Теребовля, потім з лікарями Теребовлянської та Копиченецької районних лікарень. Також відвідав меблеву фабрику «Елегант» у селищі Гусятин. Поза тим Олег Березюк був гостем програм «Аргументи» на телеканалі Тернопіль1 та «Позиція» на інтернет-телебаченні MEDIATOP. У ефірах Олег Березюк проводив агітацію на користь Андрія Садового.

22 січня у селищі Підволочиськ районні та обласний осередки ВО «Батьківщина» організували акцію єднання. В анонсі події будо зазначено, що вона приурочена 100-річчю від Дня Соборності України та висуненню Юлії Тимошенко кандидатом на пост Президента України.

Під час заходу деякі учасники були одягнуті у шапки та шарфи з написами «Юлія Тимошенко 2019» та «ВірЮ в Україну». Друге гасло використовує у своїй передвиборчій агітації кандидат на пост Президента України від ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Також ця подія описана у статті «На Тернопільщині підтримали ініціативу Юлії Тимошенко відновити «ланцюг єднання» у друкованій газеті Підволочиського району від 25 січня. В інформаційному повідомлені сказано, що тисячі українців відгукнулись на заклик лідерки ВО «Батьківщина» та взяли участь в утворені всеукраїнського «ланцюга єднання», як це було у 1990 році.

Пізніше цього ж дня, у тому ж селищі Підволочиськ, відбувся ще один захід до 100-річчя з дня проголошення Акту Злуки. В урочистій події взяли участь представники партії ВО «Свобода». На ній був також народний депутат Михайло Головко, який у своїй промові нагадав присутнім, що українські націоналістичні сили мають свого єдиного кандидата на посаду Президента України – Руслана Кошулинського. Сам кандидат Руслан Кошулинський протягом січня відвідав Тернопільщину двічі. Першого разу, він приїхав у обласний центр 19 січня на свято Водохреща. Тут, разом з однопартійцями взяв участь у декількох заходах: занурення у воду, покладання квітів до пам`ятника Ярославу Стецьку та молебні і освяченні води на набережній Тернопільського ставу.

Другий раз Руслан Кошулинський перебував з візитом на Тернопільщині 31 січня, вже як зареєстрований кандидат. Протягом дня відвідав КУТОР «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю», Тернопільські комунальні міські лікарні №2 і №3; КП ТМР «Тернопільводоканал». Також він зустрівся із жителями міста Бережани та розповів про основні аспекти своєї передвиборчої програми. Захід відбувався у Бережанському районному будинку культури.

25 січня у Тернопільському академічному обласному драматичному театрі відбувся концерт гурту «Тріода» на підтримку державних ініціатив Президента України Петра Порошенка. Вхід був вільний.

Джерело: oporaua.org

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом 
за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США 
з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Молоді вчителі будуть під контролем наглядачів протягом першого року роботи

Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного ...