Літній відпочинок в Україні: чи буде дешевше і краще


Туристичний бізнес має велику надію на те, що після послаблення карантину відпочивальники приїдуть у Карпати, на Азовське і Чорне моря.

Як аргумент експерти називають не лише те, що низка країн Європи найближчим часом може не відкрити авіасполучення з Україною і свої курорти, але й беруть до уваги зниження купівельної спроможності українців за час карантину та невпевненість людей у безпечності закордонних подорожей.

Тож чи варто українцям готувати валізи для подорожей всередині країни?

Бази відпочинку, готелі активно готуються зустрічати туристів. Закуповують антисептики, переплановують території, ресторани, зони для гостей. Спеціалізовані сайти і сторінки курортів і готелів в Інтернеті вже рекламують відпочинок влітку, закликають бронювати місця. У південних областях як аргумент, що їхати треба саме до них, використовують заяви представників МОЗ України про те, що морська сіль та ультрафіолетове проміння знищує збудника Covid-19.

Голова комітету підприємців туристично-готельної індустрії Торгово-промислової палати Алла Шаповалова в інтерв’ю ВВС News Україна каже, що більшість готелів і баз відпочинку готуються почати роботу після 20 червня, оскільки уряд з 21 червня планує останній етап послаблення карантину. Алла Шаповалова додає, що головною перешкодою лишається страх людей не заразитися там, де відпочиватимуть.

Про одну з найізольованіших баз відпочинку на Азовському морі, яку полюбляють відвідувати наші читачі, дізнайтесь тут

Читайте також:

За кордон на відпочинок випустять, але потім на вас чекає неприємний сюрприз

.

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

На Тернопільщині кудись зникають чоловіки

Статева структура населення області характеризується перевагою жінок у її загальній кількості. На кожну тисячу жінок ...