Міністр радить розпочати рік з медогляду у сімейного лікаря

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун рекомендує українцям вже зараз включити в список справ проходження профілактичних оглядів у сімейного лікаря. Про це вона написала в Facebook.

“Дуже рекомендуємо вже зараз включити в список справ проходження профілактичних оглядів у сімейного лікаря. І потім ніяких відмовок, що не вистачає часу”, – зазначила автор поста.

Вона нагадала, що в пакет безкоштовних медичних послуг сімейного лікаря входить ряд профілактичних обстежень. “Їх оплачує Національна служба здоров’я України. Огляди не будуть вам коштувати грошей і не заберуть багато часу. Але допоможуть бути впевненими у власному здоров’ї або, при необхідності, почати вчасно лікування” , – підкреслила вона.

Супрун зазначила, що 80% смертей в Україні викликають захворювання, які викликає образ життя людини і пізній початок лікування. Це рак, діабет і серцево-судинні хвороби. “Регулярні огляди у лікаря – один із способів захистити себе і свою сім’ю”, – підкреслила вона.

Керівник МОЗ також нагадала про перелік профілактичних обстежень, які можна пройти безкоштовно у сімейного лікаря, зазначивши, що ці переліки будуть розширюватися.

“З 1 липня 2019 буде працювати програма” Безкоштовна діагностика “. Вона гарантує безкоштовне проходження ще понад 50 обстежень та лікувальних процедур на поширені хвороби внутрішніх органів, серця, легенів і найбільш поширені види онкології у чоловіків і жінок”, – додала Супрун.

Читайте також:

Міністр радить щодня їсти 5 порцій овочів і фруктів

Лікарі назвали поширені помилки при лікуванні нежиті

Епідемія туберкульозу: як уберегтися від захворюванняАвтор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Підрозділом армії США вже керує українець

В армії Сполучених Штатів Америки служить і добивається успіхів юнак, який народився в Україні, в ...