Фото Антона Марчевського

Опитування: жителі області оцінюють місцеву владу краще, ніж центральну


Соціологічна група «Рейтинг», в рамках проекту «Портрети регіонів», робила комплексне опитування жителів Тернопільської області. Результати озвучено в Тернопільському прес-клубі.

Отже:
 Мешканці області оцінюють діяльність місцевої влади значно краще, ніж центральної. Так, 16% опитаних задоволені діяльністю Президента П.Порошенка, 11% задоволені діяльністю Прем’єр-міністра В.Гройсмана і тільки 4% – Верховної Ради. Водночас, близько 90% висловили незадоволеність діяльністю центральної влади.
• Протягом року рівень задоволеності діяльністю обласної державної адміністрації дещо зменшився (з 26 до 22%). 46% зазначили, що задоволені діяльністю міського/сільського голови. Рівень незадоволеності місцевими головами серед мешканців сіл нижчий, аніж в містах області.
• Респонденти частіше бачать зростання рівня корупції загалом по Україні, аніж в області, чи за місцем проживання. 40%-55% опитаних вважають, що ситуація з хабарництвом не змінилася ані на центральному, ані на місцевому рівнях. Про зменшення рівня корупції говорили лише 4-7% опитаних.

Загалом у соціологічному дослідженні, здійсненому за методом особистого інтерв’ю, взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області… Похибка становить не більше 2,4%.

Контент виготовлено у співпраці з Тернопільським прес-клубом  за підтримки «Медійної програм в Україні», що фінансується Агентством США з міжна-родного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 

Додав: rovesnyknews


x

Варто прочитати

ПОГОДА НА СЕРПЕНЬ: очікуються сюрпризи

На Тернопільщині буде прохолодно до кінця тижня

У Тернопільському обласному центрі з гідрометеорології розповіли, що такою прохолодною погода в області залишатиметься впродовж ...