gazpostach

Народний артист з Тернопільщини розповів, як йому дається роль “новоспеченого” татуся


Не так давно відомий тернопільський “шикидим” Віктор Павлік знову став батьком. І хоч йому вже 55 років, каже, що відчуває лише радість від цього прекрасного відчуття та й саме батьківство набуло для нього абсолютно нового значення.

 

Про те, чи вдається  йому поєднувати кар’єру і новий статус татуся, а також як розподілили обов’язки вдома, народний артист України розповів у програмі «Світське життя з Катериною Осадчою».

«Я контролюю,  щоб в хаті було що їсти. А ще допомагаю з розмішуванням суміші, бо Катя підгодовує дитину. Знаю, скільки градусів водичка має бути, скільки ложок суміші потрібно і т. д. Мені все це дуже в кайф і приємно», — говорить новоспечений татко.

До слова, Віктор Павлік з дружиною Катериною та малесеньким сином Михасиком вже встигли повернутися з тривалої подорожі по Україні. Допомагала їм у цьому теща артиста, тож поїздкою були задоволені усі — вдалося і відпочити, і оздоровитися, і нові цікаві місця для себе відкрити.

 

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

дистанційне

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує на навчання абітурієнтів з Тернополя

Війна внесла корективи в роботу Харківського національного університету внутрішніх справ. Навчальний заклад був вимушений перемістити ...