Нове: ЯК ПОЗБУТИСЯ ПОХМІЛЛЯ

Нове: ЯК ПОЗБУТИСЯ ПОХМІЛЛЯ


У розпалі святкового сезону тема кращих методів лікування похмілля продовжує бути дуже актуальною.

Які б тверді обіцянки ми не давали собі напередодні сезону новорічних свят, стримати їх не виходить, і часом ми, як то кажуть, перебираємо лишку. Чи не у кожного дорослого є свій спосіб боротьби з похміллям, але іноді хочеться спробувати щось інше, більш дієве. Британські експерти назвали 5 перевірених і не зовсім звичайних методик позбавлення від похмільного синдрому.

  1. Фруктоза. Вона допомагає прискорити метаболізм алкоголю, а це значить, що додатковий келих вина пройде через наш організм швидше, і ми оперативніше повернемося до норми. Для здійснення цього процесу нам потрібні закуски, наприклад, мармелад, який є відмінним джерелом натуральний фруктози, а також містить цінний калій, що допомагає при зневодненні.
  2. Жирні продукти. Давно відомо, що ці продукти допомагають протистояти алкоголю. Але не захоплюйтеся вживанням жирної піци і смаженої картоплі. Ви можете собі дозволити подібні страви тільки напередодні походу на якусь вечірку з великою кількістю спиртного, так як ця їжа уповільнює його абсорбцію. Взагалі, гарненько поїсти перед вживанням алкоголю це відмінна ідея, тому що його не слід пити на порожній шлунок.
  3. Імбир. Чудово допомагає від розладу шлунка, включаючи блювоту і нудоту. Приготуйте імбирний чай, який можна заварити, додавши в киплячу воду шматочок свіжого імбиру.
  4. Піт. Гарненько пропотіти нам допоможе гаряча ванна або сауна, оскільки вони прискорюють виведення токсинів з лімфатичної системи. Але пам’ятайте, що ці процедури потрібно проводити вже після вечірки, а не під часї, тому що змішувати сауну з алкоголем смертельно небезпечно.
  5. Сон. Це один з кращих способів скоріше відновити організм. Коли ми спимо, то всі органи отримують шанс відпочити і «перезарядитися». У разі похмілля печінка працює дуже важко для розщеплення алкоголю, і їй теж треба відпочити.

Додав: rovesnyknewsx

Варто прочитати

парти

Як створити безпечні умови у школі й підготувати навчальний рік до можливих змін епідемічної ситуації – рекомендації МОН щодо старту 2020-2021 н. р.

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись ...