Ще раз підтверджено: Польща для українських заробітчан уже не в авторитеті


Найпривабливішими країнами для українських заробітчан виявилися США, Канада і Німеччина

Кожен п’ятий українець був на роботі за кордоном, а 77% респондентів хотіли б працювати не в Україні. Про це свідчать результати онлайн опитування, проведеного сервісом пошуку роботи hh.ua |  grc.

У порівнянні з минулим роком погляд українців на трудову міграцію змінився. Опитування 2018 року показав, що в основному громадяни України розглядали роботу за кордоном, як можливість заробити.  В цьому ж році 40% українців вважають трудову міграцію першим кроком до переїзду в іншу країну, а 27% бачать в роботі за кордоном можливість отримати цінний досвід.

Найбільш привабливими для громадян України є Канада (28% респондентів), США (28%) і Німеччина (21%), а також Польща, Словаччина, Великобританія, Чехія, Угорщина і Молдова (по 19%). Найменша кількість українців, які брали участь в опитуванні hh.ua |  grc, готові їхати на роботу в країни СНД (3%).

Нагадаємо, що в Міністерстві економіки України повідомили, що в 2019 році сума, яку перевели заробітчани в Україну, може досягти 12 мільярдів доларів.

Українці знайшли країну для трудової міграції краще Польщі.  Усе частіше українці почали їхати на роботу до Німеччини.  Причиною цього став більш високий рівень заробітної плати.

Читайте також:

Місце українців у польській політиці: урок виборів до Сейму

Студенти ТНЕУ дізналися про тенденції тіньової економіки Польщі

Українці активно скуповують нерухомість у Польщі

Wizz Air знову буде виконувати рейс Київ-Люблін

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Сільрада у Теребовлянському районі проти аліментів

Прокуратура подала позов до сільради, що впродовж року не виплачувала «аліментщикам» заборгованість за прибирання вулиць ...