Студенти ТНЕУ дізналися про тенденції тіньової економіки Польщі

Студенти ТНЕУ дізналися про тенденції тіньової економіки Польщі

На запрошення колективу кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу для студентів-учасників науково-дослідного центру «Економічний експерт» та викладачів кафедри відбулася відкрита лекція професора Вроцлавського університету Anna Cwiakala-Malys на тему: «Тенденції тіньової економіки Польщі».

Слухачам було цікаво почути про особливості ведення обліку, основні види податків, порядок їх сплати і нарахування в Польщі. Лектор зупинилася на тіньових операціях у сфері оподаткування та розповіла про способи їх ліквідації, які використовували органи державної влади Польщі. Інформативною було пояснення про порядок сертифікації аудиторів й нюанси ведення аудиторської практики.

Крім того, пані Анна розповіла про методику навчання студентів і підготовки спеціалістів у Вроцлавському університеті. Таким чином, лектор дав можливість зрозуміти проблеми та перспективи розвитку економіки країни-сусіда й порівняти їх із вітчизняними.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Місце українців у польській політиці: урок виборів до Сейму

ОЛЕНА БАБАКОВА, ЖУРНАЛІСТ (ВАРШАВА) Цьогорічна кампанія в Польщі була винятково нецікавою, а результати – передбачуваними. ...