gazpostach

Список найбільш високооплачуваних професій на Тернопільщині початку 2022 року


На початок січня 2022 року через службу зайнятості Тернопільщини 270 роботодавців шукали працівників на 530 вакансій.

Серед них 6,8% – із заробітною платою вищою від середньої по області. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Так, зарплату у 30 тис. грн пропонують системному програмісту, по 20 тис. грн і вище – водіям тролейбуса, інженерам, заступнику директора, електромеханікам з ліфтів, монтажнику. 18 тис. грн – маляру і водіям автотранспортних засобів.

Від 15 до 17 тис. грн готові платити керуючому відділенням, майстру шляховому, механіку, завмайстерні, юристу, інженеру-проектувальнику, забивачу худоби, стоматологу-терапевту, бухгалтеру, шихтувальнику, бригадиру з утримання й ремонту колій, 12-14 – автогрейдеристу, головному бухгалтеру та начальнику відділу, юрисконсульту, вантажнику, зоотехніку, екскаваторнику, фрезерувальнику, електрику та електрозварнику.

Середній розмір заробітної плати у вакансіях – 8 101 грн.

За видами економічної діяльності роботодавці найбільше потребували працівників у сфері торгівлі і ремонту транспортних засобів, переробній промисловості, складського господарства, поштовій і кур’єрській діяльності.

Найбільший попит мають водії, продавці, лікарі, листоноші, слюсарі, кухарі, інженери, підсобники, касири, начальники відділень зв’язку та швачки.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

«Саме потужна і дієва територіальна оборона здатна зупинити агресивні плани ворога», – Михайло Головко

Україні потрібна цілісна доктрина національної безпеки, основою якої має стати принцип загальнонаціонального опору агресії. На ...