Студенти ТНЕУ поцікавились, чому у Тернополі в каналізацію злиють 300 млн грн

Студенти ТНЕУ поцікавились, чому у Тернополі в каналізацію злиють 300 млн грн

На міських очисних спорудах вже з травня цього року розпочнуть реконструкцію на близько 300 млн грн. Її завершення заплановане на жовтень 2020 року.

Таку інформацію отримали студенти Тернопільського національного економічного університету  під час екскурсії на очисні споруди Тернополя. Молодь мала нагоду побачити роботу станції очищення стічних вод, отримали вичерпну інформацію про технологічні особливості збору, очищення та відведення стоків, побачили роботу аераційних тенків, водойм для відстоювання та біологічного очищення забруднених вод.

У лабораторії хіміко-бактеріологічного контролю питної води студенти дізнались, що два роки тому за кошти Європейського банку було повністю переоснащено лабораторне обладнання, яке дає змогу тепер контролювати якість питної води щонайменше за 45 показниками проти 28 при старому обладнанні. На комплектування нової лабораторії було витрачено близько 6 млн євро.

 

 Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...