Троє тернополян забезпечили «лівою» горілкою три області


Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області у ході операції «Акциз» припинили протиправну діяльність організованої злочинної групи в складі трьох осіб, які виготовляли та реалізовували фальсифіковану алкогольну продукцію.

Фальсифікатори створили підпільне виробництво, готовий товар реалізовували оптовими партіями на території Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.

Всього у порушників вилучили алкогольної продукції на півмільйона гривень, спирту на 200  тис. гривень, 2 транспортних засоби, які були задіяні до незаконної діяльності, орієнтовною вартістю 500 тис. гривень, скляну тару для горілчаних виробів, обладнання для розливу фальсифікату.

Тернопільський міськрайонний суд засудив вказаних. Одному учаснику – 3 роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік та сплатою штрафу в сумі 51 тис. гривень. Кожному з двох інших доведеться сплати штраф в сумі 51 тис. гривень.

Усього з початку 2019 року співробітники податкової міліції Тернопільщини з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на суму понад 7,4 млн гривень. .

 Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області

 

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

ПОГОДА на тиждень: задощить, похолодає

На Тернопільщину насувається потужний циклон

У західному регіоні синоптики оголосили штормове попередження. Спостерігатимуться небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності. «Циклон ...