За дорученням Офісу Президента усі області готують забезпечення для вогневих мобільних груп боротьби з «шахідами». І сьогодні очільник Тернопільської ОВА Володимир Труш передав нашим захисникам два пікапи Nissan.
Автомобілі використовуватимуть для перевезення цих мобільних груп, зокрема, особового складу та стрілецької зброї, яку попередньо встановлять на пікапах. Найближчим часом їх облаштують тепловізійними приладами та прожекторами задля ефективної боротьби з ворожими БПЛА та «шахідами».
![тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, Труш, ОВА, Пікапи тернопіль, новини тернополя, новини тернопільщини, тернопільські новини, Труш, ОВА, Пікапи](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2023/10/31/7c9881282fea35b3b9fae2e056c52b96.jpeg)
Ці дві машини – лише перший крок. До кінця цього тижня передамо 30 таких машин, укомплектованих під військові потреби, – сказав Володимир Труш.
Прокоментуйте