У сотні кращих в Україні – дві тернопільські школи

У сотні кращих в Україні – дві тернопільські школи


Фокус в шостий раз становить рейтинг “100 кращих шкіл України”. Третій рік поспіль дані ґрунтуються на результатах зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Однакова методологія дає можливість відстежити деякі цікаві тенденції.

Протягом останніх трьох років зростає середній бал результатів ЗНО. Якщо в 2016 році він становив 171,63, в 2017-м – 172,01, то в 2018-му досяг позначки 172,48 бала. І хоча різниця може здатися мізерно малою, саме вона визначає, хто потрапляє в сотню кращих.

Ці дані говорять про те, що конкуренція між випускниками з року в рік зростає. Щорічне оновлення рейтингу і динаміка всередині сотні демонструють наявність “амбітних” дітей у всіх регіонах і типах навчальних закладів.

До сотні потрапили два навчальних заклади Тернополя. Це – спеціалізована школа № 29 з середнім балом 169, 74 (68 позиція, потрапила вперше) та Українська гімназія ім. І. Франка з середнім балом 167, 95 ( 83 позиція, порівняно з минулим роком піднялась на 11 пунктів)

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Молоді вчителі будуть під контролем наглядачів протягом першого року роботи

Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного ...