gazpostach
водоканал

У Тернополі триває будівництво сучасної станції знезалізнення води


Від початку року у Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції ІІІ підйому із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках реалізації другого проєкту розвитку міської інфрастрактури, що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

На замовлення КП «Тернопільводоканал» було проведено тендерні процедури згідно із процедурою міжнародних конкурсних торгів та визначено переможця. Генеральним підрядником визначено консорціум підприємств – української компанії «Ютем» та австрійської – GIS Aqua.

Після детального вивчення майданчика для будівництва компаніями за допомогою ВІМ технології (3D Building Information Modeling) було розроблено проєктну документацію з дотриманням вимог до міцності, надійності та довговічності об’єкта будівництва, його експлуатаційної безпеки та інженерного забезпечення, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, охорони праці, пожежної безпеки, енергозбереження, кошторисної частини проєкту будівництва. Проєкт був затверджений в установленому порядку.

Будівництво на об’єкті розпочалося восени 2020 року. Заверешити його заплановано до кінця 2021 року.

Додав: Кузьменко Остап


x

Варто прочитати

За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев

Третій рік поспіль Компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». В межах проекту працівники Компанії ...