У Заліщицькому агроколеджі відбулася зустріч з випускниками минулих років


У Заліщицькому аграрному коледж ім.Є.Храпливого відбулася традиційна зустріч з випускниками минулих років. У переповненій актовій залі коледжу під щирі оплески викладачів, кураторів та студентів приймали вітання випускники – 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009, 2014 рр.

Виступаючи з вітальним словом директор коледжу Глова В.С. зазначив, що у наших сьогоднішніх гостей за плечами багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого і почутого. Але думками ви сьогодні повернулися у юність, безтурботну і відповідальну, в радісні студентські свята і буденний вир життя.

Також у цей день для наших випускників тепло і затишок створили учасники народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», гурт «Браво» та магістр естрадного виконавства, провідний науковий співробітник відділення аграрної політики і продовольства національної Академії аграрних наук України, кандидат економічних наук, випускник коледжу – Я.Рибак.

І, звичайно теплі й щирі слова подяки від наших випускників. Зокрема, Батрина В.П. та Мартинюка І.З. (1989 року випуску), Лисак У.В. (випускниці 1999 року) та Золотого М. (2009 року випуску).

І.Я. Книш, заступник директора з виховної роботи

Більше фото на zkol.org.ua

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

Послаблення карантину з 1 червня: про що слід знати українцям

Відсьогодні Україна переходить до наступного етапу послаблення карантинних обмежень. Про це написав у соцмережі прем’єр-міністр ...