• РЕКЛАМА НА САЙТІ
  • КОНТАКТИ
СПЕЦТЕМА: ВІЙНА З рф
Середа, 16 Липня, 2025
Ровесник NEWS
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • NEWS
  • Суспільство
  • LIFESTYLE
  • Освіта
  • Спорт
  • Цікаве
  • Кримінал
  • Політика
  • Економіка
Немає результатів
Переглянути всі результати
Ровесник NEWS
Немає результатів
Переглянути всі результати

В одному із барів міста Тернополя іноземець під час конфлікту наніс удар ножем охоронцю закладу

Опубліковано: 16 Листопада, 2021
A A
рана

Зловмиснику слідчі Тернопільського районного управління поліції оголосили підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження. За вчинене йому може загрожувати до 8 років позбавлення волі.

До співробітників поліції надійшло повідомлення про те, що в одному із барів міста Тернополя відвідувач під час конфлікту наніс удар гострим предметом охоронцю закладу. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

Потерпілого, 26-річного жителя Тернопільського району, з проникаючи пораненням черевної порожнини шпиталізували до лікарні. Допоки медики рятували життя молодому чоловікові, працівники поліції встановлювали обставини інциденту та розшукували зловмисника.

У ході оперативних заходів правоохоронці затримали причетного до нанесення тілесного ушкодження охоронцю. Ним виявився 35-річний громадянин Республіки Сьєрра-Леоне. Чоловік проживає на території України законно, раніше в поле зору поліцейських не потрапляв.

За попередніми даними, іноземець неодноразово раніше відпочивав в даному закладі громадського харчування та завжди поводився зухвало. Під час останнього візиту до бару він теж проявляв неповагу до оточуючих та на зауваження працівників закладу не реагував. На цьому ґрунті у нього виник словесний конфлікт з охоронцем. У ході якого іноземець схопив предмет, схожий на ніж та завдав ним удар в живіт потерпілому. Після цього з місця події втік.

Наразі громадянина Сьєрра-Леоне затримали згідно ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу на період проведення досудового розслідування.

Теми: іноземецьножове пораненняохоронець закладу

Перегляньте Також

Місце трагедії
NEWS

У Тернополі від ножового поранення стік кров’ю безхатько

22.08.2024
Учаснику різанини світить 15 років тюрми
NEWS

На Тернопільщині жінка ножом вбила рідну матір

16.07.2024
рана
Кримінал

Чоловіка із множинними ножовими пораненнями рятували медики “швидкої”

06.11.2021
підрізали чоловіка
Суспільство

Вночі на вокзалі Тернополя сталася бійка – підрізали чоловіка

04.11.2021
рана
Кримінал

Ножем у живіт: у Тернополі посеред вулиці напали на молодого чоловіка

01.11.2020
Крадіжка
NEWS

У Тернополі іноземець вчинив злочин

20.08.2020
завантажити ще
Наступний допис

Сімейні новорічні фотосесії в студії Дзеркало

зброя

У Чорткові затримали підозрілого молодика зі зброєю та наркотиками

Опілля квас Опілля квас Опілля квас

Популярне

  • На Тернопільщині сплюндрували територію ландшафтного парку

    У селі Біла на Тернопільщині сплюндрували територію ландшафтного парку

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільський захисник Михайло Діанов показав відпочинок із дружиною після весілля

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Тернопільська клініка професора Хміля оплакує загибель своєї співробітниці

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Класичний університет Тернополя увійшов у 20 кращих вишів

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0
  • Юнака з Чортківщини завербували спецслужби ворога через Telegram для диверсії

    0 поширень
    Поширити 0 Tweet 0

Свіжі публікації

На фронті загинув захисник Петро Павуляк

На фронті загинув захисник Петро Павуляк з Піднаєччини

15.07.2025
Зупинилося серце захисника з Тернополя Василя Нікітчина

Внаслідок важкого захворювання зупинилося серце захисника з Тернополя Василя Нікітчина

15.07.2025
Письменницю Лесю Коковську-Романчук нагороджено орденом

Тернопільську письменницю Лесю Коковську-Романчук нагороджено престижним орденом

15.07.2025
Двоє адвокатів виманили у забудовника понад 2 млн доларів

Двоє адвокатів з Тернопільщини виманили у забудовника понад 2 млн доларів

15.07.2025
Нові тролейбуси з пандусами для Тернополя

Нові тролейбуси з пандусами та зручними місцями для Тернополя: Сергій Надал про міжнародну співпрацю

15.07.2025
Ровесник NEWS



ГО Медіа-центр Тернопіль

Тернопільські молодіжні новини "РовесникNEWS". Всі права збережено. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «РовесникNEWS» / rovesnyknews.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «РовесникNEWS» має міститися в першому абзаці тексту. Точка зору редакції може не збігатися з точкою зору автора, а усі опубліковані матеріали не претендують на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації, а також може не поділяти погляди та думки, висловлені читачами сайту в коментарях до статей, а сам ресурс виконує винятково роль носія. Матеріали з поміткою (R) публікуються на правах реклами. Інформаційні матеріали сайту rovesnyk.te.ua є інтелектуальною власністю інтернет-ресурсу "РовесникNEWS".

Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Віджет новин
  • КОНТАКТИ
  • Молодіжні новини
  • РЕКЛАМА НА САЙТІ

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.