В Україні пояснили, яка поїздка за кордон може "позбавити" субсидії

В Україні пояснили, яка поїздка за кордон може “позбавити” субсидії

Громадянам України, які проживають за кордоном понад 60 днів без поважних причин та не сплачують єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб в Україні, може бути відмовлено в наданні субсидії.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева у відео, опублікованому на сторінці Урядового порталу у Facebook.

«Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном, то при цьому вона не сплачує єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, отже такій людині може бути відмовлено в призначенні субсидії. Тому що люди, які мають термін перебування за кордоном більше 60 днів і не є такими, що лікуються, навчаються чи перебувають там на екскурсіях, як правило там живуть і працюють. Якщо вони живуть і працюють і входять до домогосподарств в Україні, логічно передбачити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домашнього господарства», – зазначив Рева.

При цьому він нагадав, що тільки протягом першого півріччя 2018 року такі перекази з-за кордону до України зросли на 30% і досягли майже 4 млрд доларів.

Також Рева наголосив: якщо громадяни виїхали за кордон на навчання, на лікування, з туристичною метою, тоді їхнє перебування за кордоном менше 2 місяців жодним чином не впливає на призначення субсидії.

Відео:

Чи зберігається право на субсидію у осіб, що перебували за кордоном більш ніж 60 днів

Чи зберігається право на субсидію у осіб, що перебували за кордоном більш ніж 60 днів? Міністр соціальної політики України Андрій Рева каже, що сам факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти у субсидії якщо людина:➡ отримує в Україні пенсію чи інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини➡ перебуває на лікуванні, навчанні чи у відрядженні➡ декларує в Україні доходи і сплачує ЄСВ.До останнього випадку відносяться заробітчани, які вправі задекларувати в Україні свої заробітки, сплатити ЄСВ і на основі цього отримати субсидію.Також є випадки, коли громадяни України працюють за кордоном офіційно і сплачують там ЄСВ. За посиланням https://www.msp.gov.ua/content/pensii-gromadyanam.html перелік країн, з якими в України є угоди в сфері соціального забезпечення та пенсійного страхування.Тому якщо такий громадянин сплачує ЄСВ за кордоном і підтверджує це документально, субсидію в Україні домогосподарство, в якому він зареєстрований, має право отримати на загальних умовах. https://teplo.gov.ua/video/154.html#субсидії

Gepostet von Урядовий портал am Mittwoch, 3. Oktober 2018Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

За пароль шахраїв «Ваш син у поліції» українці уже віддали 1 млн 300 тис грн.

Прокуратурою Тернопільської області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо 3 учасників організованої ...