В Україні пояснили, яка поїздка за кордон може "позбавити" субсидії

В Україні пояснили, яка поїздка за кордон може “позбавити” субсидії

Громадянам України, які проживають за кордоном понад 60 днів без поважних причин та не сплачують єдиного соціального внеску і податку на доходи фізичних осіб в Україні, може бути відмовлено в наданні субсидії.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева у відео, опублікованому на сторінці Урядового порталу у Facebook.

«Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном, то при цьому вона не сплачує єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, отже такій людині може бути відмовлено в призначенні субсидії. Тому що люди, які мають термін перебування за кордоном більше 60 днів і не є такими, що лікуються, навчаються чи перебувають там на екскурсіях, як правило там живуть і працюють. Якщо вони живуть і працюють і входять до домогосподарств в Україні, логічно передбачити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домашнього господарства», – зазначив Рева.

При цьому він нагадав, що тільки протягом першого півріччя 2018 року такі перекази з-за кордону до України зросли на 30% і досягли майже 4 млрд доларів.

Також Рева наголосив: якщо громадяни виїхали за кордон на навчання, на лікування, з туристичною метою, тоді їхнє перебування за кордоном менше 2 місяців жодним чином не впливає на призначення субсидії.

Відео:

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/1692840430838488/

Автор: rovesnyknews

Залишити коментар

Ваш email ніде не буде показанийОбов'язкові для заповнення поля позначені *

*

x

Варто прочитати

Благодійниці з Америки придбали обладнання для українських немовлят

Благодійниці з Америки придбали обладнання для українських немовлят

Благодійна організація “Союз українок Америки, відділ імені Лесі Українки №140” придбала сучасне обладнання для новонароджених у дві ...