gazpostach
Як у Збаражі потруїли сальмонелою  17 дошкільнят

Як у Збаражі потруїли сальмонелою  17 дошкільнят


Збаразьким відділом прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно  завідуючої господарством одного з дитячих навчальних закладів, обвинуваченої  у неналежному виконанні професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило істотну шкоду здоров’ю 17 потерпілих.

Так, у ході досудового розслідування встановлено, що особа, перебуваючи на посаді завідувача господарством та одночасно виконуючи обов’язки комірника, неналежно виконала свої професійні обов’язки, чим спричинила істотну шкоду здоров’ю 17 малолітніх дітей у квітні 2018 року.

Через порушення санітарних правил комірником ДНЗ, немарковані курячі яйця без супровідних документів, інфіковані сальмонелою, були видані кухарям навчального закладу для приготування страв, що призвело до спалаху сальмонельозу.

За висновком епідемічного розслідування, основною причиною групового захворювання вихованців ДНЗ на сальмонельоз було використання курячих яєць, інфікованих сальмонелою. Розслідування  завершено.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

 

Додав: rovesnyknews


x

Варто прочитати

За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев

Третій рік поспіль Компанія «Контінентал» реалізує екологічну акцію «Марафон лип». В межах проекту працівники Компанії ...