Dandelion --- Image by © Dave Michaels/zefa/Corbis

З перельотами українців до Лондона виникнуть проблеми


Стало відомо, що авіакомпанії British Airways скасовує низку рейсів, зокрема й до України. Причиною тому стала їх збитковість. Це може позначитись на подорожах українських туристів, які летіли транзитом через Лондон без візи.

Що відомо про British Airways?

British Airways – найбільша авіакомпанія та національний авіаперевізник Великої Британії, а також одна з найбільших авіакомпаній в Європі. Вона має найбільший флот, кількість міжнародних польотів та напрямків у Британії. До того, British Airways має ліцензію типу А, що дозволяє їй перевозити не лише пасажирів, але й вантажі та пошту.

Флот British Airways 2018 року налічував 271 типу Boeing та Airbus різних модифікацій. Авіакомпанія замовила ще 71 літак.

Як це вплине на українців?

Перельоти British Airways були ледь не єдиним надійним варіантом летіти через Лондон без візи. Також, у деяких випадках безвізовий транзит можливий з авіакомпанією МАУ через Гатвік. Натомість лоукостами Ryanair i Wizz Air полетіти через Лондон без візи не вийде, оскільки ці компанії літають в аеропорти London Luton та London Stansted, у яких відсутня транзитна зона.

Навіть якщо ви не збираєтеся покидати аеропорт і летите без багажу, по прильоту вам обов’язково доведеться пройти паспортний контроль і тому без візи Великобританії вас не посадять в літак ще в місті вильоту.

Яка альтернатива?

Рейси за напрямком Київ – Лондон мають авіакомпанії:
– МАУ літає в аеропорт “Гатвік”, ціни стартують від 2019 гривень.
– Ryanair літає в “Станстед”, ціни стартують від  535 гривень.
– Wizz Air літає в “Лутон”, ціни стартують від 429 гривень.

Увага! Вказана найнижча ціна за людину в один бік, без врахування багажу та додаткових послуг. Місяць бронювання – липень. 

Джерело: 24tv.ua

 

Додав: rovesnyknews
x

Варто прочитати

​​Ахметов, Пінчук і Порошенко очолили рейтинг Forbes

«Forbes Україна» опублікувало рейтинг 100 найбагатших бізнесменів України, який очолив Рінат Ахметов з капіталом в ...